Ce adaposturi ati obtinut la Fermier Expres?

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Parfumeria nu vrea sa apara ,in schimb am primit iaz de pesti roz !:(
     
    Miguel, H3ra, adriana_eu și alți 18 apreciază asta.
  2. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Din peste 20 de incercari la tren, fiindca am lucrat temeinic de la bun inceput, niciun rezultat nu a fost cu adevarat din categoria "marfa". Caini, capre, laptarii, alte adaposturi banale si campionii absoluti ai tuturor eventurilor cu stolere, adica biberii++. Singurul utilizabil in ferma mea a fost un adapost rosu de cameleoni. Niciunul dintre marile premii: parfumerie, confectii, scena, adaposturi roz. Nici vorba de asa ceva.
    E foarte enervant, dar asta nu inseamna ca ma las xD. Deja am "scapat" de peste 60 de adaposturi rare, altadata asteptate si dorite, acum simple obiecte de Inventar. Mai am cateva sute, doar timpul e consumat de aiurea cand sunt asemenea rezultate.
     
    Miguel, H3ra, adriana_eu și alți 17 apreciază asta.
  3. maxxy

    maxxy Rutinat

    in sfarsit am luat o scena oricum mai aveam 5 dar asta e, in schimb adaposturi galbene garla :)
     
    Miguel, H3ra, adriana_eu și alți 16 apreciază asta.
  4. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Am primit astazi adapost roz oi si ...parfumeria, sunt nespus de bucuroasa..desi am facut muuulte schimburi sunt fericita.xD
     
    Miguel, H3ra, adriana_eu și alți 14 apreciază asta.
  5. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    mausoleul de lilieci galben are doar 85 puncte, nu faci nimic cu el
     
    Miguel, matusam, tudor1966 și alți 8 apreciază asta.
  6. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    ma alatur si eu celor nemultumiti:
    magari portocalii, laptarie capre portocalie, iaz pesti rosu, caini, stup albine galben, statie colectare pene galbena

    si azi dimineata a iesit : scena , moara de confectii si biberii ++
     
    Modificat ultima dată: 15 Mai 2015
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 13 apreciază asta.
  7. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Vreau şi eu parfumerie :wuerg:,ma multumesc ca pana acum mi-a ieşit o moara de confectii ..ımi voi mai ıncerca norocul ca...poate...:p
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 15 apreciază asta.
  8. adinutza_mada

    adinutza_mada Pretendent

    mausoleul de lilieci galben are 460 de puncte cand il donezi la trenulet........deci faci multe cu el
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 10 apreciază asta.
  9. adria2

    adria2 Maniac forum

    Din cel putin 30 bilete de tren, am pana acum 3 parfumerii, 1 scena elani, moara de confectii ( asta chiar mi-o doream), 1 kiwi ( il aveam deja, as fi preferat un ornitorinc sau testoasa), adaposturi rosii (iepuri, gaini, oi) si multi, dar multi ciini, de toate culorile... i-am trimis cu trenul inapoi de unde au venit, nu am folosit nici un adapost rar, am fost in oras si mi-am facut 25 ateliere ( bikini, tesatorie, unt de arahide), fiecare atelier 260 de puncte si cu ce mai aveam am reusit sa pastrez adaposturile misterioase, sunt f. multumita urez tuturor mult noroc:D:D:D
     
    Miguel, stef85600, tudor1966 și alți 16 apreciază asta.
  10. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna,
    Nu am obtinut decat adaposturi si extensii atelier galbene. Nici macar "clasicul" biber.xD

    Plec in Africa in cautarea elefantului care mi-a luat adaposturile. :DPoate i se face mila si mi le inapoiaza.:cry:
     
    Miguel, tudor1966, adriana_eu și alți 18 apreciază asta.
  11. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    ai primit la tren kiwi?
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 8 apreciază asta.
  12. adinutza_mada

    adinutza_mada Pretendent

    dupa vreo 29 de incarcari am reusit sa iau si eu parfumeria si 2 confectii, in rest biberi++ o gramada si adaposturi galbene la greu
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 10 apreciază asta.
  13. maxxy

    maxxy Rutinat

    in aceasta dimineata mi-a iesit atelier portocaliu de ciori, ranch rodeo portocaliu si biberi ++ fac colectie de biberi peste 15, oare la ce-or fi buni? :)
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 12 apreciază asta.
  14. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Nu mi-a iesit inca parfumeria, dar sa ma consider norocoasa ca nu am primit nici un biber??:D
    Adaposturi rosii,angora portocalie,adapost caini,moara de confectii, cam asta am primit!! Nu stiu daca sa continui sau nu.
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 11 apreciază asta.
  15. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    din 6 stolere am obtinut o frizerie de oi portocalie,2xmoara de confectii,parfumeria,un ranch rodeo galben si un cuib de clocit portocaliu.sunt foarte multumita pentru ca am primit ce nu aveam
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 8 apreciază asta.
  16. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Singurul lucru cu care ma pot lauda este: "Moara de confectii", inca astept parfumeria... :cry:
     
    pisitani, Miguel, tudor1966 și alți 8 apreciază asta.
  17. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    bonjour ,dupa multe incarcari si descarcari ,dupa multe emoti in sfirsit am luat parfumeria ,1 cameleon roz ,1 curca roz ,multi biberi ,vaci rate ...va doresc multa bafta
     
    Miguel, tudor1966, H3ra și alți 6 apreciază asta.
  18. sosy_frumusica

    sosy_frumusica Împărat forum

    in sfirsit biberi:D, nimic altceva.
     
    Miguel, tudor1966, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  19. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Din inca 2 incercari am primit moara de confectii (cu care deocamdata nu am ce sa fac, ca nu am veverita-a se vedea comentariul de la stolere) si grajd vaci rosu. As putea spune ca sunt norocoasa. Ar trebui sa ma opresc, ca raman fara biberi.
     
    Miguel, tudor1966, matusam și alți 7 apreciază asta.
  20. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    In sfarsit!! In a treia zi de event, dupa 30 de marfuri oarecare, a aparut si mult-asteptata parfumerie. Dupa 2 caini, o cocina rosie si un cotet rosu de iepuri si inaintea unei scene de elani. Niciun biber in dimineata asta, o fi un semn bun sau s-au suparat ca i-am suit iar in trenul cu care venisera, nu stiu. O sa continui cu incarcarea trenuletului dar pana la noapte nu mai pun niciun stoler pe teren, ca sa nu mai am iar o dezamagire/ora. Vad eu maine dimineata ce e cu ele. Poate pica si vreo fabrica de confectii - dar nefiind necesara in vreo misiune curenta nu ma incurca momentan lipsa ei.
    Bafta tuturor!
     
    Miguel, tudor1966, matusam și alți 7 apreciază asta.