Ce inseamna acest mesaj?

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ginahozoc, 20 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Uitandu-ma prin forum la sectiunea jocuri pe forum, mi-a aparut o fereastra in care scrie urmatoarele:
    Autentificare necesara
    Un nume de utilizator si o parola sunt solicitate de http://secretscandwine.com. Site-ul spune:
    "Acces to this site is restricted. Contact the abuse department or login".
    Ce este cu acest mesaj? Am inchis si nu am dat informatii.
    E de la farmerama sau......???????????
     
    donnadmn, matusam și alinusacris apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu este de la Farmerama. Ai procedat bine ca ai inchis. Este de la semnatura unui jucator din acel topic.
     
    donnadmn, matusam și alinusacris apreciază asta.
  3. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Multumesc frumos , dar nu se poate depista individl cu pricina? Am vazut apoi ca la fel se intampla si alte topicuri.
    O zi buna si multa sanatate.
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Daca am spus ca este vorba despre un jucator, inseamna ca stiu despre ce jucator este vorba. Am intampinat si eu aceeasi problema atata timp cat jucatorul era inca pe o pagina vizibila. Din moment ce a trecut pagina, problema nu mai apare. Probabil ai accesat un topic unde la ultima pagina inca vizibila, el este acolo postat.

    O zi frumoasa iti doresc.

    Inchidem!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.