Feedback Ce v-a plăcut mai mult la eventul Ziua Îndrăgostiților 2015?

Discuție în 'Păreri despre joc' creată de Chronos, 17 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce v-a plăcut mai mult la eventul Ziua Îndrăgostiților 2015?

Sondaj închis pe 22 Feb 2015.
  1. Mini jocul

    12 vot(uri)
    8,6%
  2. Recompensele

    21 vot(uri)
    15,0%
  3. Grafica

    4 vot(uri)
    2,9%
  4. Povestea

    0 vot(uri)
    0,0%
  5. Misiunile (sarcinile de îndeplinit)

    3 vot(uri)
    2,1%
  6. Gradul de dificultate

    5 vot(uri)
    3,6%
  7. Eventul în ansamblu, așa cum a fost conceput

    93 vot(uri)
    66,4%
  8. Nu am participat / Nu particip la acet event

    2 vot(uri)
    1,4%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Salutare dragi fermieri

    Venim din nou în întâmpinarea voastră cu un sondaj, la care dorim să oferiți un feed back în număr cât mai mare. Dacă aveți argumente utile și întemeiate prin care să vă justificați votul, vă rugăm să le postați în topicul aferent sondajului.


    Părerea voastră contează.
    Echipa voastră Farmerama!
     
    -katnik-, Agro80, _Chihuahua_ și alți 6 apreciază asta.
  2. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Am votat pentru "eventul in ansamblu" fiindca nu a fost monoton, mi-a placut alcatuirea si succesiunea cerintelor, nu a fost solicitata simpla donatie a plantelor si dropului, ci a fost utila si o usoara strategie in abordarea etapelor. Mi-au placut si recompensele, in special bananele aurii care ar fi fost altfel obtinute prin cresterea cu doua nivele in Insula si mai ales linia de vrej cu efect la ateliere; nu aveam asa ceva. In plus, si durata generoasa a eventului a fost binevenita, ca sa dea timp si celor mai ocupati jucatori sa-si faca plantele, dropul si sagetile si sa finalizeze eventul.
    La mai multe eventuri de acest gen! :)
     
    megastar_58, -katnik-, Agro80 și alți 9 apreciază asta.
  3. -bebica64-

    -bebica64- Novice forum

    Am votat pentru MISIUNILE (Sarcinile de îndeplinit) pentru că a fost unul dintre eventurile care putea fi realizat în timpul alocat, ținând cont că mulți jucători au de rezolvat și alte probleme ”minore” (ex; mers la serviciu, la școală, etc). Cu o strategie adecvată sunt convins că aproape orice jucător putea să finalizeze eventul
    Felicitări pentru alegerea misiunilor!
     
    -katnik-, Agro80, bondarul11 și alți 6 apreciază asta.
  4. matusam

    matusam Legendă vie

    Am votat "eventul in ansamblu" pentru ca mi s-a parut un event complex. Incepand cu grafica si terminand cu recompensele, totul a fost la superlativ.
    A fost un event usor, incitant si atragator.
    Sincer, ne dorim si in viitor astfel de event-uri!
    Cu respect, matusam
     
    georg2503, -ciocollate-, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  5. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Mi-a placut in primul rand povestea : Conu Vasile si Suzi amorezati ? :music::inlove:
    Mi-a placut si minijocul. La fel durata event-ului, care a fost accesibil tuturor, in ritm lejer, fara stres.
    Misiunile si recompensele au dat de asemenea un sentiment de relaxare si satisfactie.
    Asa ca am votat eventul in ansamblu.
     
    soso2169, -ciocollate-, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  6. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Votul meu a fost pentru recompense au fost din fiecare super compost,cupon combina,super-hrana.bananele aurii foarte utile,randul de vrej la fel de util si gologani PE.bine gandite recompensele..Felicitari pentru tot eventul..
     
    -ciocollate-, -katnik-, pisitani și alți 7 apreciază asta.
  7. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Pentru tot ce a insemnat eventul "Ziua Indragostitilor "si mai ales pentru minunatele recompense ,
    pentru timpul alocat si povestea lor ,MULTUMESC BP !
    Sa fiti iubiti si fericiti !
     
    soso2169, -ciocollate-, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  8. bondarul11

    bondarul11 Talent de excepţie

    Am votat pentru eventul asa cum a fost conceput. A fost "cu de toate pentru toti", adica din tot ce am zis ca avem nevoie am gasit in acest event: banane aurii, GG, PE, Linii Vrej... Joculetul cu Baloane...
    Asa ca mai vrem astfel de evente.
    O seara buna
     
    soso2169, georg2503, -ciocollate- și alți 11 apreciază asta.
  9. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Foarte dragut eventul, destul de usor si...cred ca toata lumea s-a bucurat de BANANELE AURII!
    Cred ca daca la fiecare event s-ar da macar 1 banana si tot ar fi dragut :inlove:
    Multumim BP!
     
    fl_o1950, alexsilviu11, matusam și alți 2 apreciază asta.
  10. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Am votat eventul in ansamblu, pt ca mi-au placut atat povestea cat si premiile. Cerintele nu au fost nici ele iesite din cale afara, daca aveai un pic de strategie precum si produse pe stoc puteai sa il termini fara nici un stres. A fost interesant si minijoculetul. :) care ne-a scos din monotonia obisnuita la eventuri. Felicitari BP tineti-o tot asa.
     
    soso2169 și fl_o1950 apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara!

    A sosit si momentul inchiderii sondajului. Va multumim tuturor pentru participare la sondaj si nu uitati ca parerea voastra conteaza
     
    Agro80, AMMA72, valecorina și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.