Feedback Ce v-ar plăcea să citiți in Newsletter-ul primit de la producător?

Discuție în 'Păreri despre joc' creată de Chronos, 24 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce v-ar plăcea să citiți in Newsletter-ul primit de la producător?

Sondaj închis pe 29 Mar 2015.
  1. Informații mult mai precise despre viitoarele planuri

    71 vot(uri)
    61,2%
  2. Informații despre statusul erorilor vechi și cele curente din joc

    0 vot(uri)
    0,0%
  3. Mai multe informații despre Echipa Farmerama și despre fiecare departament în parte

    3 vot(uri)
    2,6%
  4. Alte subiecte (Vă rugăm să oferiți detalii).

    0 vot(uri)
    0,0%
  5. Un cumul din toate opțiunile menționate anterior

    39 vot(uri)
    33,6%
  6. Nu mă interesează ce scrie in Newsletter.

    3 vot(uri)
    2,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Salutare dragi fermieri

    Echinocțiul a trecut, sondajul a ramas. Ziua de azi va trece, sondajul va ramane.
    Dupa cum v-am obisnuit, este marti si avem sondaj pentru voi. Ca de fiecare data, va invitam sa va oferiti feedback-ul vostru in numar cat mai mare, pentru ca, dupa cum stiti deja, parerea voastra conteaza.

    Va multumim!
    Echipa voastra Farmerama!
     
  2. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Daaa... Mi-ar plăcea să știu când apare (cât mai curând!) reciful și cum se va avea acces la el (banane aurite, misiuni)
    Mi-ar mai plăcea să aflu despre echipa de producție, cum iau naștere și se pun în practică ideile...
    Erorile...oricum le rezolvați și mai și primim bonusuri (deci cine se poate supăra din atâta lucru!)
    Mi-ar mai plăcea să citim informații despre diferite țări în care se joacă Farmerama și ce preferințe au ei.
    Vai, dar mă întrec cu gluma!
    Noi vă mulțumim pentru munca voastră și pentru că ne sunteți alături cu sfaturi și încurajări. Și pentru că suntem toți niște copii mai mici sau mai mari ne mai și dojeniți din când în când (bine faceți!!)xD
     
  3. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    "Informații mult mai precise despre viitoarele planuri"

    Punct ochit, punct lovit. Cum se spune pe la noi.
    Am votat aceasta optiune pentru ca eu consider ca "vestile" de la dezvoltatori si producatori trebuie sa fie cat mai exacte si sa contina cat mai explicit directia in care se doreste sa se dezvolte jocul.
    Poate ca unele idei s-ar putea sa nu fie pe placul jucatorilor dar poate cu aportul nostru sa se dezvolte ulterior in directia dorita de catre toti. Ne plac si surprizele dar e bine sa se mai tina cont si de umila noastra parere.
    Oricum, inca o data, sincere felicitari pentru aceste sondaje.
    Cu respect, ...
     
  4. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna seara,
    Citesc intotdeauna Newsletter-ul de la producatori.
    Am optat pentru " Un cumul din toate opțiunile menționate anterior " pentru ca informatiile mult mai precise sunt greu de oferit dupa parerea mea.
    Mi s-a raspuns la un moment dat de catre un moderator ca sunt evenimente la care nu se cunosc toate detaliile cu trei zile inainte, deci e logic ca aceste informatii despre planurile de viitor sa fie la nivel informativ.
    Daca nu vor fi respectate, iar nu va fi bine.
    Eu tin cont de faptul ca la acest joc lucreaza omul si calculatorul, deci au fost, sunt si vor fi erori. Nu se poate altfel.
    Informatii despre Echipa Farmerama si departamente? De ce nu? Mai aflam lucruri interesante.
    La alte subiecte mi-ar placea sa fim anuntati ca dezvoltatorii au inclus in planurile de viitor si oferirea stelutelor in cadrul evenimentelor, ca au luat in calcul ca pe insula se inainteaza progresiv, pe cand pe ferma nu din momentul in care se atinge nivelul 100.
    Sunt convinsa ca jocul se va dezvolta frumos, incet, dar sigur in favoarea jucatorilor.
    Multumim de intrebare.
    Cu respect, matusam
     
    ant_bety30, megastar_58, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  5. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Buna ziua ! Am optat pentru un cumul din toate optiunile ,pentru ca asa cum ii spune si titlu vom afla din toate cite ceva si la momentul potrivit cu explicatii cit mai explicite.Mar placea sa aud ca se mai acorda cite 1-2 banane aurii la sarcinile de la eventuri sau la roata norocului ca ci foarte greu deblochezi runele pe insula. Va multumesc ,multa sanatate echipei farmerama sa ne poata pastoi in continuare.
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara tuturor!

    A sosit momentul sa inchidem si acest sondaj, nu inainte de a va multumi pentru participare.

    O seara linistita in caldura caminului sa aveti.

    Inchidem!
     
    ant_bety30, inanina, nicoleta_89 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.