Cea mai tare comedie pe care ai vizionat-o!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de maxxy, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. maxxy

    maxxy Rutinat

    [​IMG]

    Doresc sa deschid acest subiect in speranta sa mai radem putin aducandu-ne aminte de unele scene comice si hilare pe care le-am vazut in unele comedii savuroase, bineinteles cu actori de valoare.


    Vorbim doar despre comedie atat, filme seriale cat si artistice!

    Cum vezi o comedie noua, buna, de care nu prea se stie, te asteptam sa ne spui si noua.
    Poti sa dai bineinteles si nota personala daca doresti filmului :)

    Fara spam si Fara offtopic!


    Cea mai buna comedie pe care ai vizionat-o?

    Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu contenesc sa ma minunezxD. Serios vorbind, ce mai urmeaza: cel mai tare film de groaza, cel mai tare film SF, cel mai dansant film indian? Am inteles, este nevoie mare de "aprecieri", dar hai sa nu cream tot felul de topicuri in care sa ajungem sa ne povestim aici toata viata. In primul rand ca nu avem voie sa publicam in forum imagini sau melodii sau trailere de filme la care nu detinem drepturi de autor pentru difuzare, publicare sau distribuire.
    Adresez inca o data rugamintea sa nu incercati sa transformati forumul intr-o sorcova, doar de dragul postarii si a unui top.
    Forumul Farmerama trebuie sa mai aiba legatura si cu Farmerama. La final, cred ca este suficient doar un topic unde sa iti spui filmul preferat. As vrea sa "vad" si eu idei creative, educative, stimulative.


    O zi buna!

    Inchidem!
     
    [sara34], Wing0797, nicoleta_89 și alți 6 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.