Cinema - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Adelina40

    Adelina40 Guest

    Salutare fermieri,

    Toți cei care frecventează Cinema-ul din Oraș între două recolte, pot posta aici întrebările și părerile despre acesta. Tutorialul îl găsiți AICI.

    Vizionare placută! :inlove:
     
    ioanagirl94, naivreasastii, radu și alți 5 apreciază asta.
  2. *Black_Fox*

    *Black_Fox* Junior Expert

    Nu am mai vazut un film la cinema de o luna, poate chiar mai mult. Cand vor fi bagate filme noi??
     
    ioanagirl94, emadorel, naivreasastii și alți 4 apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu avem informatii in ceea ce priveste o data anume, insa iti pot spune ca se fac eforturi sa se rezolve acest aspect cat mai curand.
     
  4. gabrielacarmen

    gabrielacarmen Începător forum

    eu am vizionat azi trei filmulete si nu mi-a dat punctele pentru ele.
     
  5. ellyzax

    ellyzax Novice forum

    eu nu mai stiu de cand nu am vazut un filmuletz
     
  6. stefanyy

    stefanyy Începător forum

    Cinema este foarte frumos chiar daca nu se pot viziona filmulete mereu,in acest fel mai facem rost de mm.
     
  7. campcuflori

    campcuflori Novice forum

    ieri am reusit sa fac 60 puncte si m-am bucurat ca functioneza cinema....astazi nu are program, poate mai tarziu!
     
  8. viki19711971

    viki19711971 Începător forum

    de ce la unii jucatori functioneaza cinema-ul si la altii deloc
     
    ioanagirl94, naivreasastii, 12mela și alți 4 apreciază asta.
  9. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Eu n-am mai vazut un filmulet de cateva saptamani. Sper sa apara cat mai curand filme noi :D
     
    ioanagirl94, emadorel, naivreasastii și alți 8 apreciază asta.
  10. foreverleana68

    foreverleana68 Expert forum

    nici eu nu am vazut filmulet la cinema dar astept.....
     
    ioanagirl94, emadorel, naivreasastii și alți 2 apreciază asta.
  11. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Pe la jumatatea lunii mi-au mers 2-3 filme,dar nu am primit punctele.Acum nu am mai vazut un film de 2 saptamani.
     
  12. bulgi2

    bulgi2 Începător forum

    merge cinemaul,dar nu primesc punctele,poate se remediaza,merci!
     
  13. Capuccino

    Capuccino Analist forum

    In momentul acesta am reusit sa fac 2 puzzle-uri ! :)
     
  14. soso2169

    soso2169 Expert forum

    acum am facut si eu un puzzle;)
     
  15. daniela140170

    daniela140170 Novice forum

    de ce unii jucatori pot folosi cinema si altii nu?
     
  16. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare!

    Aceeași problemă o am și eu. Vă spun că vara asta cinematograful nu mi-a mers deloc, cred că a fost în vacanță!:mad:
     
    Modificat ultima dată: 19 Iul 2015
    ioanagirl94, naivreasastii și stefanyy apreciază asta.
  17. vasea87

    vasea87 Începător forum

    buna , eu nu am mai putut viziona un videoclip la cinema inca de dinainte de ultima editie d&c .
     
    ioanagirl94, naivreasastii și stefanyy apreciază asta.
  18. daniela140170

    daniela140170 Novice forum

    ne raspunde cineva?
     
    ioanagirl94 și naivreasastii apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Raspunsul il gasesti in acelasi topic cateva postari mai sus. Nu sunt filmulete la Cinematograf disponibile, cel putin nu pe teritoriul Romaniei. Nu stiu de ce faci afirmatia ca unii jucatori pot vedea si altii nu pot vedea. Conform informatiilor oficiale, nu sunt filmulete disponibile si se fac eforturi in acest sens, insa lucrurile se vor rezolva in timp. Daca se intampla ca un jucator sa afirme pe forum ca a vizionat filmulete, nu pot verifica daca afirmatia este veridica, iar acel jucator isi poate asuma afirmatiile facute. Nu este exclus insa, ca printr-o intamplare, cate un jucator sa mai "prinda" cate un filmulet, fapt pentru care noi nu avem informatii. Asa ca viata merge inainte si nu ramane decat sa asteptam rezolvarea acestei probleme.
     
  20. daniela140170

    daniela140170 Novice forum

    Multumesc pentru raspuns. Am facut aceasta afirmatie pentru ca si eu am putut intra pe cinema acum o saptamana si era vorba de incadrarea imaginilor corect in chenar. In acelasi timp alti utilizatori au afirmat si cu buna credinta ca nu s-au putut folosi de cinema.Si eu primesc acelasi mesaj ca toti ceilalti de luni de zile.Asa ca pot sa consider o intamplare ca am intrat pe cinema.De aceea am fost nedumerita.Apreciez eforturile pe care la faceti si sper ca problema sa fie rezolvata cat mai curand.Eforturile jucatorilor care nu pot face rost de mahmudele in alt fel sunt mult mai mari.Multumesc.
     
    ioanagirl94, emadorel, naivreasastii și alți 4 apreciază asta.