Feedback Client downloadabil

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 9 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest client de joc?

Sondaj închis pe 7 Ian 2021.
  1. Îmi place

    18,3%
  2. Mi-e indiferent

    2,0%
  3. Nu-mi place

    79,7%
  1. malina689

    malina689 Novice forum

    Buna ziua, azi a mers greu cientul, de fiecare data cand trebuia sa trec de pe un teren pe altul, ma deconectam si tot asa. Daca fac zoom 120% nu mai pot culege ultimele parcele.
     
    donnadmn, gumimaci75, derby54 și alți 9 apreciază asta.
  2. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    In afara de o zi in care s-a blocat la toata lumea a mers impecabil.
     
    donnadmn, davidsiirina08, Criselt și alți 6 apreciază asta.
  3. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Buna ziua, si la mine merge foarte bine, nu am nici o problema in joc dar a trebuit sa-mi cumpar un laptop nou. Succes!
     
    davidsiirina08, Criselt, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  4. bulgi

    bulgi Scriitor activ

    La mine nu merge full screen pe clientul downloadabil si nu pot culege ce e sus de tot,iar randurile de vrej le pot activa doar cu click pe mouse nu cu enter , in rest e ok,merge bine!
     
    kajtarmagda, donnadmn, gumimaci75 și alți 7 apreciază asta.
  5. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Buna seara. Am o intrebare. Cum pot face un refresh paginii de client downloadabil? Tot inchid si deschid... oare nu mai exista si o alta metoda? Am cautat dar nu am gasit. Sau poate nu am cautat unde trebuie. Multumesc
     
    paulici_01, donnadmn, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  6. amy46

    amy46 Comandant forum

    poti da refresh la pagina cu F5
     
    CLAUDIU_T, kami12., paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Cum pot face la clientul downloadabil ca sa imi retina id-ul si parola ( mi-o cere de fiecare data cand intru)? Multumesc !
     
    CLAUDIU_T, pinok86, Papy și alți 8 apreciază asta.
  8. Nemo

    Nemo Forum Moderator Team Farmerama RO



    [​IMG]

    Bifează căsuța care salvează datele introduse.
     
    pinok86, paulici_01, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  9. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Intampin cateva probleme, nu stiu daca doar la mine sau sunt generale :
    1.Unde pot vedea cadourile primite de la prieteni? Inainte apareau daca accesam Cadouri si top 10 din lista de vecini.
    2.Copacul sau itemul amplasat pe o parcela 1x1 langa poienita de procreare nu poate fi strans deoarece apare fereastra cu descrierea.
    3. La mine nu se deschid lazile.
     
    paulici_01, davidsiirina08, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  10. fermi*

    fermi* Scriitor în devenire

    o am bifata si degeaba , trebuie scrisa de fiecare data
     
    kami12., Papy, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    E bifata , nu merge , o cere de fiecare data .
     
    kami12., kajtarmagda, pinok86 și alți 11 apreciază asta.
  12. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Cand intri dai clik pe spatiul alb si-ti apare asa. Apoi dai clik pe nume in stanga si se completeaza spatiile albe. Toate astea dupa ce le-ai salvat initial.
    [​IMG]
    La mine, acum vad, ca merge si fara sa bifez. Am dat o alta optiune initial, cred...
     
    Modificat ultima dată: 13 Ian 2021
    paulici_01, davidsiirina08, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  13. adrian_ady0000

    adrian_ady0000 Începător forum

    este extraordinar,anumite parcele mici NU se pot recolta,la prima conectare jocul sta mult timp pentru încărcare,când se hrănesc animalele apare doar un cerc gol ,foarte multe probleme cu aceasta aplicatie.
     
    cristian, davidsiirina08, Criselt și alți 8 apreciază asta.
  14. popik70

    popik70 General forum

    Ziua buna. Si la mine merge f greu jocul. Nu stiu cat de rabdatoare mai pot sa fiu. Deja sunt prea multe probleme. De ieri incerc sa deschid lazile , doar incerc , altceva nu pot sa fac . Cel putin la mine nu mai merge sa dau refresh ( F5 ), trebuie sa inchid jocul , apoi sa ma loghez iar. Nu are rost sa mai spun si eu ce alte probleme sunt , au spus ceilalti jucatori. Imi cer scz vecinilor mei pt cadourile zilnice netrimise , dar ma enervez cand jocul se blocheaza si ies din joc. Inteleg ca pt noi e doar un joc , dar pt dezvoltatori e o afacere, multi jucatori baga bani reali. Sa speram ca dezvoltatorii vor reusi sa rezolve problemele, mai ales ca au de munca X 2 ( client downloadabil si unity ) . Pt unii , acest joc este o relaxare de ani de zile.
    Sa aveti o zi cu multa iubire in suflet.
     
    relutu, bmw123bmw, Criselt și alți 12 apreciază asta.
  15. coldlips

    coldlips Începător forum

    Incerc sa instalez jocul pe un laptop cu cerințele minime.windows 7 32 bit,dar apare o eroare(kernel32.dll).Știe cineva ce inseamna?
     
    bmw123bmw, Criselt, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  16. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Am rugamintea sa citesti postarile jucatorilor din acest topic.
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Criselt și alți 6 apreciază asta.
  17. mihaela_72

    mihaela_72 Novice forum

    Buna seara la mine merge jocul foarte bine pe ambele pc-uri chiar si pe telefon dar putin mai greu dar am o problema si anume:
    Nu gasesc hrana pt. animale la piata, stiu ca la alti jucatori este afisata dar la mine nu este.
     
    cristian, MicuNicu, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  18. Nemo

    Nemo Forum Moderator Team Farmerama RO


    Bună seara,
    Selectează Animale apoi Hrană animale.
    Succes!

    [​IMG]
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  19. mihaela_72

    mihaela_72 Novice forum

    multumesc tare mult
     
    giuly1969, MicuNicu, bmw123bmw și alți 5 apreciază asta.
  20. popik70

    popik70 General forum

    Eu renunt la joc. stau si ma enervez de peste 1 ora si nu pot sa fac nimic. Ca sa intru pe terenurile din bahama , trebuie sa ies si sa ma loghez de cate 3-4 ori ca sa pot intra pe un teren. S-au dus bonusurile de la vrej , cupon combina , etc. Jocul se blocheaza sau are viteza melcului.