Feedback Client downloadabil

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 9 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest client de joc?

Sondaj închis pe 7 Ian 2021.
  1. Îmi place

    18,3%
  2. Mi-e indiferent

    2,0%
  3. Nu-mi place

    79,7%
  1. anca-maria82

    anca-maria82 Novice forum

    buna ziua dupa ce am downloadat farmerama ca si client, in loc sa fie o fereastra mare, se deschide o fereastra pe jumate, de ce?
     
    davidsiirina08, paulici_01, -katnik- și alți 2 apreciază asta.
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Asa este conceput programul. Poti mari fereastra intrand in Modificari de configuratie. Alegi ce valoare doresti din Zoom.


    zoom.PNG
     
    giuly1969, paulici_01, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  3. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    La mine maxim la zoom e 100 % .
     
    Criselt, relutu, giuly1969 și alți 3 apreciază asta.
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Daca dai click pe sageata din dreapta lui 100, ce se intampla?
     
    Criselt, -katnik-, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  5. stormy_ania

    stormy_ania Scriitor în devenire

    La mine max este 120 și nu pot merge mai departe. Săgeata este gri. Aș vrea și eu 140.
     
    SidTheKid, davidsiirina08, giuly1969 și alți 5 apreciază asta.
  6. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu stiu daca tine de caracteristicile calculatorului, dar eu pot ajunge la 180. Pe laptop voi verifica mai tarziu. Revin cu amanunte.
     
    SidTheKid, amy46, giuly1969 și alți 8 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    E de culoarea gri nu pot face nimic. De fapt si in stanga e tot gri .
     
    SidTheKid, amy46, relutu și alți 6 apreciază asta.
  8. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Pe laptop si eu tot la 180 ajung, cred si eu ca tine de caracteristicile placii video, nu sunt sigur de asta. Mie imi consuma 15% din resursele placii video, in situatia in care are 6 GB
    In alta idee, nu stiu daca s-a mai discutat sau poate am uitat dar la moara categoria favorite nu functioneaza absolut deloc. Daca selectez super hrana in categoria normal, apasand pe favorite doar se deselecteaza super hrana si atat. Iar cu un click pe categoria normal super hrana este iar selectata
     
    amy46, paulici_01, davidsiirina08 și alți 4 apreciază asta.
  9. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Buna ziua.Cum pot salva parola in asa fel incat sa n-o introduc de fiecare data cand intru in joc ? Multumesc
     
    Criselt, paulici_01, amy46 și alți 2 apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!

     
    SidTheKid, Criselt, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  11. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Daca tot avem functiile de semanat si udat rapide, nu s-ar putea sa avem si fertilizare rapida ?
     
    Modificat ultima dată: 21 Ian 2021
    SidTheKid, paulici_01, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  12. aida59

    aida59 Maestru forum

    cum sa fac cu parola ca jucam 2 pers pe acelasi laptop? daca salvez una cum pot salva si a 2 a Va multumesc mult
     
    -katnik-, malagambafane, SidTheKid și alți 2 apreciază asta.
  13. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    Daca faci ce ti-a scris Cruella mai sus o sa ti le salveze, apare fereastra in stanga logarii.
    Parola principala e aceeasi pt toate conturile pe care le ai.
     
  14. ana_anna1212

    ana_anna1212 Novice forum

    buna...este cineva de pe acest forum care sa ai mearga foarte bine jocul il rog sa ne imprietenim pe fb sa imi explice ce a facut ca la mine nu merge deloc de mai bine de 2 sapamini si nu mai stiu ce sa fac ....va rog din suflet ajutor am urmat toti pasi care mi sau aratat si tot degeaba
     
  15. aida59

    aida59 Maestru forum

    te rog ce si care este parola principala. Cred ca asta nu i inteleg Pun o singura parola pt ambele conturi ?Multumes si scuze
     
    paulici_01, malagambafane, -katnik- și alți 2 apreciază asta.
  16. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    E cineva care se joaca farmerama pe iphone? Daca da, il rog sa imi spuna si mie pasii.
     
  17. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    Da, parola principala e aceeasi pt ambele conturi, pune ce vrei tu.
     
    paulici_01, malagambafane, -katnik- și alți 2 apreciază asta.
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu pe Iphone, pe un Huawei P40, scartaie dar merge, reusesc sa culeg si sa plantez la combina...Dar are multe erori si intepeneli, probabil din cauza resurselor insuficiente (inclusiv ceasul de la eventuri mare, erori si intarzieri la plantare, etc...)
    Clientul nu-l pot instala, desi il downloadez, cu Puffin insa pot intra pe Unity, si asa ma mai descurc cand nu am calculatorul la indemana...



    Nu trebuie sa pui nici o alta parola, trebuie sa bifezi tine minte acreditarile si cand introduci un cont cu parola aferenta jocul te va intreba daca sa retina asta.
    Dupa aceea, cu un click in spatiul in care scrii fermierul iti apar in stanga conturile memorate, selectezi unul si gata. Bafta!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Ian 2021
  19. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    În sfârșit, în dimineața aceasta clientul funcționează brici! Poate mi se pare dar parcă mai rapid decât pe "decedatul" flash !:D
     
    giuly1969, amy46, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  20. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    la mine merge foarte greu :(
     
    giuly1969, Ade-Leona, Papy și alți 9 apreciază asta.