Feedback Competiție de frisbee

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 15 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 23 Mai 2017.
  1. Îmi place

    74,6%
  2. Nu-mi place

    18,5%
  3. Îmi este indiferent

    6,9%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Competiție frisbee. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul.

    Mult succes!
     
    nusi52, victorashi, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  2. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Un event frumos! Abia astept sa incep ^^ Sper ca il voi termina
     
    markreddo, victorashi, blackspace77 și alți 7 apreciază asta.
  3. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    :inlove:Un event de strategie si organizare,mult succes celor care merg in top.Se pare ca o sa fie o lupta crancena la ultima grupa si sper sa reusesc sa raman si tura asta in top.:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    marcela_f69, victorashi, sika131 și alți 14 apreciază asta.
  4. emxk

    emxk Junior Expert

    cred ca va fi frumos eventul , depinde acum si de drop .intrbarea mea este cu privire la top 200 ; vom putea contoriza undeva in timp real unde ne aflam in clasament ?
     
    victorashi, dadan, naivreasastii și alți 3 apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Topul va fi vizibil prin click pe cupa de lângă bara de progres și va fi actualizat la intervale de 10 minute.
     
    sica12ro, victorashi, dadan și alți 10 apreciază asta.
  6. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna seara !

    Super eveniment, tinand cont de faptul ca, cateii sunt favoritii mei, si as face orice pentru ei. Reali sau virtuali.

    Asa ca:

    Acum ca a aparut tutorialul, m-am edificat, si cum am cultivat pepeni si garoafe, constat ca mai bine puneam pe insula animale si pomi. Dar, nu-i nici o problema, si maine e o zi.
    11.000 de plante pe trei terenuri, la timp de coacere 7 ore, e floare la ureche, asa ca la treaba!
    Dropul sunt convinsa ca va fi peste asteptari, asa ca nu-mi fac probleme. Problema mea e topul 200, unde as vrea sa ma mandresc cu exemplarul meu super ingrijit , hranit si antrenat, dar cred ca merele mele padurete, nu fac fata Pedigr*e-ului altora. Dar, doar....daca va aflati intre....
    Asa ca patrupedul meu, oase roade....:( Dar sa fie el sanatos, restul nu mai conteaza.
    Bafta tuturor !
     
    Modificat ultima dată: 15 Mai 2017
  7. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Un event normal ,daca finalizez cele 6 nivele obtin linia de vrej cu itemii si un abtibild,,daca nu ma mentin in faimosul
    ,, top 200 ,,pierd 10 arbori,5 adaposturi ,itemul si niste pp,pet si gg..Sper sa fie mai darnici micuti catelusi in recompense.
    Am dat un vot pozitiv,cu toate ca nu mi se pare asa de spectaculos eventul.
    Multa bafta tuturor..
     
    sica12ro, markreddo, victorashi și alți 20 apreciază asta.
  8. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Un event al cainilor, dedicat broscutelor (howie) :). Ca tot s-au plans cei cu howie ca termina repede cu dropul. Acum este sa momentul sa arate ce pot broscutele, altoiurile la sera si alte chestii. SPOR si unora si altora
     
    markreddo, victorashi, sika131 și alți 15 apreciază asta.
  9. .andrei222.

    .andrei222. Scriitor în devenire

    Îmi cer scuze dacă insist: întrebarea mea de adineauri a fost inoportună? Se referea la itemul Exercițiu de salvare.
     
    sica12ro, victorashi, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  10. veve47

    veve47 Conte forum

    In legatura cu noul event, itemul "Exercitiu de salvare" apartine unui alt rand de vrej si daca-l scoatem de acolo, ce punem in schimb caci este o linie dedicata? Vad ca nu se ofera inca o data ca itemul "stropitor'. Multumesc.
     
    sica12ro, victorashi, -mamaleone și alți 12 apreciază asta.
  11. stefania6262

    stefania6262 Scriitor activ

    Vot pozitiv ,event super......bafta si mult spor.;)
     
    sica12ro, victorashi, sika131 și alți 7 apreciază asta.
  12. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eu nu am participat la eventul Muzicaninii, deci nu am item-ul "Exercitiu de salvare". Ce facem, eu si probabil multi altii? Renuntam la event? La punctul 4 la recompense este trampolina, care mai jos nu este trecuta. Poate in loc de trampolina putea fi "Exercitiu de salvare".
    Ni se spune - linia de vrej este una tematica - dar unul din item-uri ori il ai , ori renunti.
     
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Itemul obtinut ca recompensa la acest prag
    44010Trampolină
    este Exercitiul de salvare.
    A fost o eroare de traducere care va fi corectata in cel mai scurt timp.
    Multumim pentru intelegere.:)
     
    sica12ro, matusam, victorashi și alți 14 apreciază asta.
  14. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Iti multumesc pentru raspuns, mi-ar fi parut rau sa nu obtin randul de la vrej. Bafta tuturor.
     
    sica12ro, victorashi, yocoama și alți 11 apreciază asta.
  15. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Ca tot veni vorba de traduceri... Pentru mine eventul asta se traduce prin a lua linia de vrej. Ma opresc apoi pentru ca oricum n-o sa am timpul necesar si resurse pentru a obtine drop sa particip la top. Dar le urez succes celor care participa.
     
    sica12ro, matusam, victorashi și alți 18 apreciază asta.
  16. ovidiu1a

    ovidiu1a Avansat

    Un eveniment frumos, dar iata cum l-am pregatit, pe cele trei terenuri de la ferma am pus garoafe pe parcele mari cu apa(care se pot culege in ~ 15 ore), iar in spatiul ramas pomi de peste 120 PE, ajutati de compost turbo a la Suzi, astfel ca timpul lor de crestere a scazut de la 20 ore, la 13 ore, iar aceasta pregatire am facut-o acum seara, cand mai erau 16 ore inainte de inceperea evenimentului. Spor la cules si drop celor care participa.
    Avantajul semanarii garoafelor pe parcele mari, este ca nu mai trebuie sa schimb parcelele la inceputul evenimentului, dropul pastrandu-se egal indiferent ce parcele folosim, iar in loc de garoafe se mai pot utiliza alte plante care dau un nr. de PE aproape egale cu 118, ca alac, secara, praz, dar si altele ce dau un nr. de PE apropiat de 90.
     
    Modificat ultima dată: 15 Mai 2017
    sica12ro, alexsilviu11, victorashi și alți 16 apreciază asta.
  17. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Vecine,ne luptam in aceeasi grupa, dar nu-i bai.Noi luptam umar la umar ca de obicei.
    Sper sa si ramanem in top ca de obicei,clar...:D:D
     
    sica12ro, marcela_f69, pisitani și alți 17 apreciază asta.
  18. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Vecini, ne confruntam in acelasi Top (200), asa ca va urez bafta de pe acum! :inlove:;):D
     
    sica12ro, marcela_f69, alexsilviu11 și alți 13 apreciază asta.
  19. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Departe de mine dorinta de a-mi incuraja concurenta xD, dar mie acest event mi se pare comparabil cu celebrul, unicul, fabulosul, extraordinarul Carnaval!
    Top sau ne-top, cred ca recompensele pentru joaca cu cateii merita sa muncesti pana in ultimul minut al eventului. Daca nu ai alte resurse, singurul lucru cu adevarat necesar este timpul. Mai gandeste-te ;)
     
    marcela_f69, pisitani, alexsilviu11 și alți 15 apreciază asta.
  20. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    Uite cat ghinion la unii....ai trecut la ultima categorie de top exact inainte de tutorial.:oops::oops::oops:
     
    Modificat ultima dată: 16 Mai 2017
    sica12ro, marcela_f69, alexsilviu11 și alți 10 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.