Cont vechi

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de dirtyowl3, 9 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. dirtyowl3

    dirtyowl3 Începător forum

    Bună seara!
    Aveam un cont mai vechi de care am uitat (din diverse motive), așa că mi-am creat altul nou. În seara asta mi-am amintit de el și am încercat să îl accesez cu toate parolele posibile și n-a funcționat. Am dat pe opțiunea ”Ai uitat parola?”, am introdus username-ul și am așteptat să primesc mail-ul de confirmare pe un e-mail mai vechi, care a fost înlocuit sau șters (nu știu sigur) când mi-am creat altul cu același username. Așa că am încercat să mă adaug de pe contul nou, mi-a afișat mesajul care spunea că(,) contul respectiv este inactiv. Ce aș vrea eu este, daca să poate cumva, să mi se transfere contul pe noul e-mail?
    Știu că este o cerință ciudată și că toată povestea nu este prea credibilă și sunt dispus să renunț la acel cont în cazul în care cerința mea este imposibilă, deși îmi pare acum rău de itemele de acolo xD. Mulțumesc anticipat! :)
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca nu mai acces la adresa initiala de email, nu prea poti fi ajutat. Dar poti trece si pe la Serviciul suport cu un tichet si vezi ce spun cei de acolo.
     
    donnadmn apreciază asta.
  3. dirtyowl3

    dirtyowl3 Începător forum

    Ok, mulțumesc pentru răspuns. :)
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag.

    O seara frumoasa!

    Inchidem!
     
    donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.