Cooperativa - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 2 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. AngelikaLuminita

    AngelikaLuminita Scriitor în devenire

    problema este ca nu le-am donat ,a fost acea eroare cand au aparut misiunile pe 23 si am donat iar la sarcina 4 am primit 5 greble si nu le am in iventar.
     
    donnadmn, pinok86, amy46 şi o altă persoană apreciază asta.
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Avand in vedere ca in acel moment greblele nu erau inca introduse in joc, daca nu le gasesti in Sura la Produse si daca produsele pentru sarcina 4 ti-au fost retrase, poti trimite un tichet la Suport.
     
    donnadmn, pinok86, amy46 şi o altă persoană apreciază asta.
  3. AngelikaLuminita

    AngelikaLuminita Scriitor în devenire

    multumesc
     
    donnadmn, pinok86, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Si eu am patit exact ca tine,am donat inainte sa inceapa misiunea si nu le-am gasit dupa....dar nu scriu la suport din comoditate....ti-am raspuns tie ptr a nu credea ca esti singura in situatia asta...succes
     
  5. AngelikaLuminita

    AngelikaLuminita Scriitor în devenire

    multumesc ,nici eu nu voi scrie la suport dar pe viitor voi fi mai atenta ,spor la famerit.
     
  6. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Buna ziua, n-am gasit tema la care sa postez si nici vreun topic cu acest subiect. Este vorba despre Procesul de cultivare în sere, nu apar si pentru plantele introduse mai curand in joc? Am vazut ca de la nivelul 100 in sus, apar plante cu timpi mare de cultivare, ne-ar ajuta sa putem obtine bonusuri, cum sunt la plantele care au un nivel mai mic de 100.
     
    pinok86, geckofeet666 și malagambafane apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Deocamdată nu sunt în plan.
     
    pinok86, SelenaX... și malagambafane apreciază asta.
  8. Nicu_10

    Nicu_10 Novice forum

    Bună ziua,
    Am donat 18 cupe din cele 30 la Arborele Înțelepciunii, iar de o perioadă, destul de mare, am uitat de această facilitate. Acum nu știu de unde să mai produc cupele ! S-au scos aceste misiuni care ne permiteau să producem cupele ?
    Vă mulțumesc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  9. Shepherd

    Shepherd Guest

    Buna ziua,

    Misiunile sunt in continuare si se numesc Expozitie si Concurs Agricultura.
     
    malagambafane și -ciocollate- apreciază asta.
  10. Nicu_10

    Nicu_10 Novice forum

    Mulțumesc, dar nu mai am in listă aceste misiuni, și nu am cupele dispuse în parc sau pe alte terenuri arabile.
    Nu știu unde să mai caut. Puteam să profit de bonusul acordat prin donarea cupelor la Copacul Întelepciunii.
    Vă mulțumesc pentru informație și vă doresc o seară plăcută.
     
    malagambafane apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Undeva trebuie să apară, cel puțin în categoria ”Finalizate”.
    La nevoie, serviciul de suport găsește rapid itemurile rătăcite de jucători.
     
    malagambafane, marcela_f69 și Cruella apreciază asta.
  12. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Puteti sa-mi spuneti va rog ce inseamna adapost urias de cai/capre etc, mateeto verde, arbore de aur si tufa de stelute?
    Multumesc anticipat
     
    malagambafane și kiri2270 apreciază asta.
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

  14. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Nu era obligatoriu, binenteles, dar multumesc pentru ca mi-ai raspuns totusi.
    tot nu am gasit adapost urias, dar am sa mai caut diseara cand am mai mult timp
     
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    O căutare (CTRL+F) pe pagina a doua după ”uria”, de exemplu, ajută :)
     
  16. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Ramane acadeaua ca planta permanenta, sau e vorba de o planta noua? Am lv 128 si n-am cultivat acadele decat la eventuri.
     
    malagambafane apreciază asta.
  17. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Cred ca e vorba de produsul fabricii de bomboane a rasilor.
     
  18. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Multumesc, Cris.N-am produs pana acum , am verificat si ai dreptate, fabrica de bomboane produce acadele.

    Eiii, MD la recompense!!! Cu exceptia misiunilor cu septel, n-am mai vazut din vremurile de glorie recompensa in MD.
    Multumim BP!
     
    Modificat ultima dată: 30 Ian 2018
  19. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Eu sunt nedumerita la "Campionatul de sănii" se cere APA.
    Nimic neobisnuit! Cantitatea apei este ciudata! 300; 600 si 900.
    Cred ca se mai implementeaza ceva noutati, pentru a dona dintr-o suflare 900 apa. ;)
     
  20. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Putem dona apa si in trei etape, cred... de ce nu? Si celelalte produse de la misiuni se pot dona si partial.
     
    kameliana59, malagambafane, pinok86 și alți 2 apreciază asta.