Cooperativa - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 2 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. tchupy

    tchupy Analist forum

    Pentru manufacturi nu trebuie sa produci nimic. Septelul vine singur din lazile de animale. De exemplu numai "rate miresici" mai am vreo 10 si "printi broscoi" 17.

    Edit: ratele si printii vin din lada devotamentului.
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2020
    paulici_01, derby54, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  2. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Mai mult ca sigur ca eu nu am acele lazi de animale. Nu stiu despre ele. Am doar acces la cateva care dau septel inferior si tot ce fac superior sunt din reproduceri. Mai am de asteptat.


    PS. Acum am si eu lada devotamentului. Poate o sa am noroc sa obtin printi broscoi si rate miresici, sa pot avansa la misiuni.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Mai 2021
    paulici_01, davidsiirina08, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  3. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Buna ziua am gasit la cooperativa la misiunea Amintiri din trecut la misiunea diamant un amplificator de recolta pt plantele de event oferit cadou si intrebarea mea este daca se activeaza automat in momentul achizitionarii sau ramine in sura pina il activez eu.Multumesc anticipat de raspuns
     
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    De obicei, amplificatoarele se duc in Inventar.
     
    paulici_01, malagambafane, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  5. geta57

    geta57 Rutinat

    Bună ziua. Am niv. 231 și nu găsesc la Cooperativă misiunea Vacanța lui Lenny care este disponibilă de la niv. 225. Am verificat și la misiunile finalizate și nu apare nici acolo.
     
  6. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Ai dreptate, acum am verificat si nici mie nu-mi apare desi am Amintiri din trecut, Dezastrul alpin, Povestiri cu super eroi.
     
  7. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Nici la mine nu apare!
     
  8. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Vacanta lui Lenny are amarant ce se obtine la nivelul 234.
     
    -katnik-, paulici_01, davidsiirina08 și alți 3 apreciază asta.
  9. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    In FAQ- joc apare misiunea de la nivelul 225
     
    -katnik-, paulici_01, davidsiirina08 și alți 3 apreciază asta.
  10. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Din cauza unei erori de copy/paste nu au fost actualizate nivelurile necesare accesarii misiunilor anuntate AICI, printre care si Vacanta lui Lenny (care, intr-adevar, este accesibila incepand cu nivelul 234). Acum este corect in FAQ.

    N.B. Tot ce este disponibil in joc este corect. In FAQ-uri se mai strecoara si greseli, neintentionate, pentru ca acestea sunt facute de oameni, nu de masinarii.
     
    -katnik-, paulici_01, davidsiirina08 și alți 5 apreciază asta.
  11. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Cate misiuni cu septel mai aveti de facut? E cineva care le a terminat pe toate?
     
    -Abramburica-, -katnik-, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  12. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Cu greu, dar le-am finalizat !

    [​IMG]
     
    -Abramburica-, -katnik-, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  13. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Misiunile sunt de la menajerii. Felicitari pentru ele! Si eu am reusit sa le finalizez. Eu ma refeream la cele cu septel, la care iti trebuie doar septel.
     
    -Abramburica-, -katnik-, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Merge greu cu finalizarea misiunilor de la septel... Am reusit pana acum doar 4 complet (gaina, rata, oaia si pestii)...la restul sunt pe la nivelele 9-10...Probabil ca imi mai trebuie un an-doi...in ritmul in care reusesc eu sa strang SH, doar cu creitari lunar, ce produc la moara si ce mai iese din lazi sau castig la roata...
    Scuza mea e ca joc de 1202 zile...cam 3 ani si jumatate...

    PS: De curiozitate am verificat... Am uitat de Capre nebune, si ea finalizata, plus toate cele 4 mai mici de la cuci... Dar tot mai sunt destule...
    Felicitari voua care sunteti cu misiunile pe terminate!
     
    Modificat ultima dată: 17 Mai 2021
    -Abramburica-, -katnik-, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  15. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum


    Eu am finalizat 26 de misiuni, mai am 10. Ambitia mea e sa le finalizez. Joc din 2009, dar am avut o perioada 2016-2018, aproximativ 3 ani, in care nu am jucat. Anul acesta am finalizat 7 pana acum.
     
    in.the.rain, -Abramburica-, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  16. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu stiu cite au fost toate dar stiu ca mai am 5 de finalizat cu,care voi sta mult si bine ptr.ca nu le dau de cap la maimute,struti,biber,pisici si albine si nici nu se gasesc pe piata de cumparat;imi trebuie cam la fiecare cite 2 la niv.10 adica cea mai mare reproducere.
     
    -Abramburica-, -katnik-, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu le-am terminat:) Mai am 4 misiuni ( cele noi introduse ) si termin TOATE misiunile
     
    buburuza72, irinadimulescu, ipopa și alți 10 apreciază asta.
  18. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Felicitari!!!!

    Daca as gasi la piata as inainta si eu, dar e f rar septelul de nivel mare, mai ales pentru misiunile pe care le mai am eu de facut.
     
    ipopa, -Abramburica-, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  19. alma161

    alma161 Novice forum

    Buna ziua. Imi spuneti,va rog,de unde se obtine masca de dormit pentru misiunea ,,Ale naibii maimute''? Multumesc.
     
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Atelierul de croitorie pentru masti pentru dormit - atelierul lenesului de la Ateliere.