Cooperativa - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 2 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ar trebui să cauți mai atent pentru a găsi o linie care arată așa:

    upload_2015-5-31_19-30-56.png
    Și probabil vei găsi itemii în inventar dacă nu au fost amplasați pe undeva.
     
  2. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Buna ziua !Ce inseamna abtibild minune si la ce se refera ?
     
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! La ce misiune l-ai regasit ca recompensa?
     
    naivreasastii apreciază asta.
  4. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    ierbarul,ultima misiune7/7,scrie "Jamaica" abtibild minune
     
    donnadmn apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Pai are aceasta denumire doarece este dedicat Arborilor minune (fostii puieti misteriosi). In ciuda denumirii pompoase, este acelasi banal abtibild, care nu face nimic altceva in plus fata de alte abtibilduri de pana acum.
     
    naivreasastii și donnadmn apreciază asta.
  6. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    mersi!
     
    donnadmn și Chronos apreciază asta.
  7. AndraBurnichi

    AndraBurnichi Începător forum

    Buna seara din nou, nu vreau sa fiu stresanta, sunt noua in joc...dar...unde este cooperativa???
     
  8. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna,
    Cooperativa se afla in oras.
    Este cladirea centrala cu acoperis verde.
     
  9. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Daca esti noua, poti afla tot ce te intereseaza citind sectiunea FAQ Joc.
    Despre Cooperativa - AICI
    Si nu in ultimul rand, trebuie sa citesti si sa respecti Regulamentul forumului.

    :)

    PS: multumim mm pentru raspuns
     
  10. AndraBurnichi

    AndraBurnichi Începător forum

    Va multumesc pentru raspuns! O zi frumoasa tuturor!
     
    donnadmn și Ambra. apreciază asta.
  11. gina_serbanescu2000

    gina_serbanescu2000 Novice forum

    Cum fac rost de pieptene? Astept un răspuns la gina_serbanescu2000. Mulțumesc anticipat.
     
  12. X-mod

    X-mod Guest

    [​IMG]
    Pieptene

    Acesta va apărea în urma recoltării plantelor, pomilor și animalelor și veți avea nevoie de el pentru construirea atelierelor și a cotețelor colorate.
     
    donnadmn, matusam și nicoleta_89 apreciază asta.
  13. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua.S-au modificat cumva recompensele la unele misiuni de la Cooperativa sau e doar o eroare de afisaj? Ma refer la sarcina 2/8 la misiunea Pranz unde ar fi trebuit sa fie mai multe ore de grajdar, nu doar 1 h. Si la fel la sarcina 3/7 la Ferma in efervescenta. Multumesc.
     
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Se pare ca este o eroare de care dezvoltatorii stiu si se lucreaza la ea. Multumim inca o data pentru sesizare (mai multumisem o data in postarea anterioara pe care am sters-o pentru a veni cu un update). O zi frumoasa.
     
  15. paulus200

    paulus200 Novice forum

    Buna ziua ma ajuta si pe mine cineva cu un raspuns? Calator in lumea larga la ce misiune se obtine??Ms.anticipat.
     
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu se obtine la nici o misiune de la Cooperativa si aici ma refer la misiunile clasice. Se obtine la evenimentul aflat in curs, care este tot sub forma unei misiuni la Cooperativa, insa una temporara. AICI ai detalii.
     
  17. paulus200

    paulus200 Novice forum

    Ms. de raspuns. Misiunea aceasta am finalizat-o trebuie deci sa caut mai atent prin inventar sau poate am plasat-o deja pe undeva.Oricum mersi de raspuns.
     
    Chronos apreciază asta.
  18. marydelnova

    marydelnova Avansat

    Buna dimineata,
    am muncit din greu sa termin cele 2 sarcini pentru sarcina coralilor si nu s-a intamplat nimic,adica nu s-a deblocat nimic,oare mai avem mult de asteptat pentru Insula coralilor?
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Dar a fost implementata vreo misiune la Cooperativa care sa ofere acces acum sau in viitor la Insula Coralilor sau cum se va numi ea?;) Poate ai vrut sa spui Insula Comorii.
     
    roliana57 apreciază asta.
  20. marydelnova

    marydelnova Avansat

    Tour de Farm 1 si 2 atunci pentru ce a fost introdusa,ca eu una asa am inteles,Cat despre Insula comorilor e deschisa la mine decan haul