Cuib de clocit

Discuție în 'Probleme generale' creată de Alin94, 16 Sep 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Alin94

    Alin94 Începător forum

    Salutare sunt nou pe joc...Vreau sa stiu si eu cum fac mai multe cuiburi de clocit sa produc oua mai multe deodata..si inca o intrebare : Daca am luat de exemplu 5 adaposturi de gaini si numai am ce face cu ele le pot vinde sau sa le fac cadou ? Sa numai fie in inventar. Multumesc astept raspuns
     
    Criselt apreciază asta.
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Informatii referitoare la ateliere gasesti AICI.
    Faci ce doresti cu ateliere, dar sa le vinzi sau sa le daruiesti poti doar in timpul eventului Daruieste si comercializeaza.
    Iti recomand sa citesti Tutorialele jocului si sa urmaresti anunturile oficiale din sectiunea Centrala.
    Si nu in ultimul rand, sa respecti Regulamentul si Regulile de Joc.
     
    kiri2270 și Criselt apreciază asta.
  3. Catuta-luis

    Catuta-luis Începător forum

    Salut,

    poate sa ma ajute si pe mine cineva?
    La salonul de mustăți am următoarea probleme, nu pot sa-l hrănesc sub nici o forma(hrana normala sau super hrana), practic este blocat.
    Este inutil. Ce pot sa fac ca sa devina functional?
     
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ai citit postarea mea, anterioara postarii tale?
    In tutorialul din link este specificat ca hrana pentru Salon de mustati este:

    1 x Hrană cuci
    8 x Cuc
     
    MicuNicu, jacobs_fy și Criselt apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.