Dăruiește și comercializează - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 28 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Rămâne de văzut...
     
    matusam, mara62 și RADY91 apreciază asta.
  2. noryta

    noryta Novice forum

    pogo sperieciori se poate schimba?
     
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu se poate schimba si nici verii lui.
     
    adria2, -ciocollate-, roliana57 și alți 4 apreciază asta.
  4. noryta

    noryta Novice forum

    multumesc:oops:
     
    Chronos apreciază asta.
  5. PokeForEeveeR

    PokeForEeveeR Junior Expert

    m-am lamurir :p ms. O seara frumoasa

    jucatorii de pe tot serveru vad ofertele ? Adica daca pun cv in piata, cel cu care ma inteleg sa fac schimbul o sa vada oferta mea ??
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Noi 2015
    Chronos apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Daca te referi la depunerea unei oferte in sistem, oferta ta va putea fi vizualizata de toti jucatorii care sunt arondati la aceeasi Piata cu a ta. Acum, depinde si ce cauta acei jucatori si prin ce categorii de oferte "rasfoiesc".
     
  7. PokeForEeveeR

    PokeForEeveeR Junior Expert

    da , la aiai ma refeream Chronos , iti multumesc de ajutor :)
     
    Chronos apreciază asta.
  8. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Buna seara

    incerc sa trimit cuiva la schimb un cotet de gaste portocaliu: cand il caut in inventar, e acolo; cand incerc sa-l trimit, nu mai e, nici cotetul simplu, nici cel portocaliu. Nu se pot trimite gaste?

    Va rog frumos, lamuriti-ma! Am nevoie sa stiu daca trimit inapoi obiectele primite, sau pot sa trimit acele gaste, asa cum a fost intelegerea.
     
    Modificat ultima dată: 4 Noi 2015
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Probabil gastele s-au dus sa mai salveze Roma o data si nu au fost incluse in lista de invitati. Se pare ca adaposturile de gaste nu pot fi daruite sau schimbate. Ne vom interesa daca este o eroare sau acest lucru a fost intentia dezvoltatorilor. Pana una alta, poti returna ceea ce ai primit daca nu poti onora schimbul.
     
  10. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Multumesc pentru raspuns. Intre timp, am revizuit intelegerea si am trimis cuci (mustaciosi, nu baltati :D)
     
    adria2, roliana57, Daciana_36 și alți 2 apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Da, avand in vedere ca, din 14 iulie sunt mai putin de 4 luni, gastele mai pot sta la Roma putin.;)
     
    adria2, marianvaly6767, *gogo şi o altă persoană apreciază asta.
  12. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Eheeei, eu am ajuns la Roma abia pe 3 august, si atunci m-am intalnit cu gainile. Gastele erau deja hat, sus, la Capitoliu xD

    Multumesc mult!
     
    adria2 apreciază asta.
  13. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna ziua!
    Am incercat si eu sa trimit unui jucator un atelier de cratite, dar desi il am in inventar, in momentul in care selectam jucatorul si cautam atelierul in inventar, acesta nu exista. Si asta din cauza ca jucatorul cu care doream sa fac schimbul, are nivel inferior. Mentionez ca am trimis unui alt jucator cu nivel mare acelasi atelier si donatia a functionat.
     
    donnadmn apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Pai ti-ai oferit singura raspunsul.
     
  15. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Mersi de raspuns, Chronos, dar nu era o intrebare, am mentionat asta pentru cei care nu stiu. Eu una nu stiam.:)
     
    donnadmn și roliana57 apreciază asta.
  16. Andra7575

    Andra7575 Începător forum

    Buna ziua
    Astazi am pus la schimb un arbore de pene de papagal, pentru un arbore de lapte. Imi aoare ca schimbul s-a
    efectuat, dar in sura nu apare la mine arborele de lapte.De ce? S-a remediat problema... multumsc.
     
  17. X-mod

    X-mod Guest

    Pomii nu se gasesc in sura, ci in inventar la sectiunea arborilor. Cauta-l acolo te rog dupa o relogare.
     
    donnadmn și roliana57 apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Nu este o sesizare, din moment ce ACEST anunt continea pasajul urmator.

     
  19. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Da, ai dreptate, dar acel anunt de care pomeneai, nu mi-a aparut, chiar am incercat de mai multe ori sa-i trimit adapostul, in ideea de a ajuta,si, deasemeni, imi fac mea culpa, nu am citit anuntul spre care m-ai directionat. Motivele sunt personale. Oricum , mersi inca odata.
     
    donnadmn și Chronos apreciază asta.
  20. sofica_s68

    sofica_s68 Începător forum

    Buna ziua,am schimbat cu doua adaposturi de testoase pe care nu le gasesc in inventar,mentionez ca am nivelul 91.Multumesc