Dăruiește și comercializează - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 28 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. X-mod

    X-mod Guest

    Nu stiu cat ne ajuta asta, dar cu siguranta sunt mai multe 'piete'. La cati jucatori suntem, s-ar termina eventul inainte sa parcurgem toate paginile de oferte. xD
     
  2. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua. Fistic se poate da la schimb? Am gasit o oferta care in schimbul unui fistic se da un corcodus. As vrea corcodusul, am 6 arbori de fistic in inventar, dar butonul de schimb ramane inactiv. La altfe oferte care implica fistic, butonul e activ. Nu cred sa fie corcodusul mai nou de 4 luni. Si atunci?
     
  3. .maria030303.

    .maria030303. Începător forum

    atentie se pierd pomi la acest event D si C am dat la schimb arbore flacara si am cerut sakura , arborele meu a disparut dar celalalt nu cred ca va apare numele celui care la luat este _Beeaa_ daca ma poate ajuta cineva multumesc
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Ne confruntam cu o eroare aleatorie si anume: la unii pomi (rodiu, fistic), unor jucatori le mai apare pomul respectiv in Inventar cu stoc 0 si daca il selecteaza pe acela atunci butonul pentru licenta apare ca fiind gri. Jucatorul respectiv va trebui sa selecteze fisticul din stocul corect, unde are intr-adevar fistic in Inventar.

    Buna ziua! Dupa un refresh, arborele sakura va trebui sa iti apara in Inventar, daca schimbul a fost efectuat prin intermediul sistemului.
     
    .maria030303. apreciază asta.
  5. .maria030303.

    .maria030303. Începător forum

    miiiiiii de multumiri iupiiii a aparut:):)


    Edit (Chronos): cu mare drag. O dupa amiaza placuta iti doresc.
     
  6. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna seara...Am oferit la schimb mosmon pentru mosmon japonez....Mosmonul a disparut din inventar dar mosmonul japonez nu a aparutxD:cry:
     
  7. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Buna ziua! Referitor la soc am o intrebare am 10 copaci si nu ii pot da la schimb,am soc din mai multe editi de pomi misteriosi,de achizitionat de la alte schimburi soc pot lua,dar sa dau nu :)
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Dar refresh la joc ai efectuat? :D:cry:


    Buna seara! Cum adica nu poti da? Ofera te rog mai multe detalii.
     
    roliana57 apreciază asta.
  9. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Cineva ofera pom de zahar in schimbul unui soc am 7 in inventar si nu pot sa fac schimbul :(

    Adica mai detaliat am putut sa pun soc sa il schimb pe altceva oferta facuta de mine,dar daca are alcineva oferta cum ca doreste soc pe un alt copac nu pot sa il dau si sa iau copacul oferit de celelat jucator :(
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Acel jucator, are probabil in Inventar inca un slot cu pomi de zahar, slot care contine insa 0 pomi de zahar. Daca din neatentie a selectat acel slot, atunci, logic, ca schimbul nu poate fi efectuat. Faptul ca apare la unii jucatori inca un slot in plus cu anumiti pomi este o eroare la care echipa tehnica lucreaza deja.
     
  11. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Aha asta nu am stiut :D Multumesc frumos!
     
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Daca problema este doar la acea oferta atunci aceasta este cauza. Daca insa nici la alte oferte de schimb unde se cere soc nu poti efectua schimbul, atunci problema este posibil sa fie la tine. O seara frumoasa.
     
  13. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Nu chiar incercasem acum la o alta oferta cu soc si merge,era doar aia dar m-ai lamurit multumesc frumos.O seara deosebita! :inlove:
     
  14. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna seara. Mie imi arata in inventar ca am 6 pomi de fistic. Imi cer scuze ca insist cu problema asta, dar chiar as vrea sa fac schimbul. Nu stiu cum as putea eu sa fac sa "se vada" ca am in inventar pomul cerut. Intr-adevar si cu rodiu e aceeasi problema.
     
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu ai ce face din păcate. Este o eroare la jucătorul care a creat oferta.
     
  16. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Ufffff! Ce pacat. Multumesc frumos pentru lamurire. O seara buna!
     
  17. mamica1976

    mamica1976 Începător forum

    cate cadouri poti trimite unei singure persoane, intr-o zi?
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Maxim 20, doar prin intermediul minievenimentului si maxim 20 prin intermediul metodei clasice de a trimite cadouri zilnic.
     
  19. dragos06

    dragos06 Începător forum

    buna seara am oferit pom de miere si scorus xxl pt roscov dar roscovul nu este in inventar??????
     
  20. chitic_dan66

    chitic_dan66 Novice forum

    As dori sa stiu daca va mai aparea cumva copacul de mamudele la acest event sau a disparut definitiv din joc.