Dăruiește și comercializează - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 28 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Trebuie sa treaca 4 luni dupa ce sunt introduse in joc...
     
  2. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    De la "O odisee cosmica" nu au trecut 4 luni si se pot trimite item-urile. Urmaream topicul ca si eu sunt curioasa de carusel :)
     
    raisa2005, vyyo5252, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    Nu as vrea sa se supere nimeni , dar as vrea un raspuns oficial , de la un moderator.
    Multumesc.
     
    raisa2005, vyyo5252, davidsiirina08 și alți 7 apreciază asta.
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Regulamentul prevede sa treaca 4 luni de la aparitie ca un articol sa poata fi daruit, dar exista si exceptii. Trolofantul s-a putut darui dupa 9 luni.
    In acest moment nu detinem informatii in privinta acestor itemuri.
     
    raisa2005, vyyo5252, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  5. popik70

    popik70 General forum

    Multumesc frumos Cruella. :)
     
    raisa2005, vyyo5252, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  6. drsim

    drsim Novice forum

    buna ziua, am o intrebare daca am obtinut la schimb arbori XXL si nu am in inventar arbore normal o sa i pot folosi pe viitor sau vor ramane de decor in magazie ? multumesc
     
    clauliviu, raisa2005, vyyo5252 și alți 6 apreciază asta.
  7. derby54

    derby54 Veteran Forum

    O sa poti sa-l folosesti arborii xxl cind o sa ai si arborele de baza pina atunci da o sa-ti stea decor.Incearca sa faci rost acum la editia asta.Despre ce arbori este vorba poate te pot ajuta?Trimite-mi un mesaj pe joc cu lista.
     
    vyyo5252, kameliana59, clauliviu și alți 8 apreciază asta.
  8. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Au trecut 2 luni de la ultima editie de D&C si abia asteptam intoarcerea eventului pt a incerca sa fac rost de arbori si adaposturile pe care nu le am, pt a reusi sa mai termin din misunile de la cooperativa....dar am constatat cu neplacere ca nu a avut loc nici un update la event si la lista lucrurilor ce pot fi schimbate....stiu de regula celor 4 luni dar sunt lucruri care au depasit acea perioada de "ban".....din ce am observat eu nu exista nici un nou lucru care poate fi schimbat fata de acum 2 luni....

    Sunt curios daca moderatori au informati despre acest aspect, daca a fost vorba de probleme cu introducerea de noi lucruri la schimb sau a fost o scapare.
     
    in.the.rain, cp58, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  9. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Ce item este "buna dimineata,soare!" si cand / la care event s-a primit?
    Tot incerc de minim juma' de ora sa il gasesc si nu reusesc.... am luat si mai multe tutoriale la rand, degeaba.... :(
     
    -katnik-, in.the.rain, zeepinkstar și alți 7 apreciază asta.
  10. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    A fost odata un pachet care se cumpara cu MM ce cuprindea acest item, Nebunie mare si Nimereste oala iar altadata s-a cumparat separat fiecare item cu MM. Nu s-a dat la vreun event, cel putin eu nu-mi amintesc de vreun event.
     
    -katnik-, adriane45, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.
  11. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    multumesc frumos pt raspuns!
     
    -katnik-, in.the.rain, zeepinkstar și alți 7 apreciază asta.
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Chiar dacă uneori se întârzie mai mult în cazul unor articole, și la această ediție a fost actualizată lista de articole disponibile cu destul de multe.
     
    -katnik-, in.the.rain, RADY91 și alți 8 apreciază asta.
  13. Claudia

    Claudia Duce forum

    Pomul Bristlecone nu se poate darui fiindca nu este vizibil la Cadouri desi apare la Schimburi, poate fi oferit sau solicitat acolo. Poate se remediaza problema pana se termina editia aceasta.

    Edit: Aceeasi situatie la okapi, poate fi schimbat, dar nu daruit.

    Actualizarile s-au facut pe jumatate, ca sa zic asa.
     
    Modificat ultima dată: 8 Oct 2022
    -katnik-, paulici_01, vyyo5252 și alți 7 apreciază asta.
  14. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Nu are cum !Eu am primit CADOU de la vecina mea DW..,2 ad okapi ,aseara .
     
    MicuNicu, -katnik-, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  15. Claudia

    Claudia Duce forum

    La mine s-a rezolvat adineauri, sunt vizibili si se pot trimite cadou, ieri nu am putut. Bine ca s-a rezolvat.
     
    MicuNicu, -katnik-, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  16. jeniurechean

    jeniurechean Expert forum

    Bună seara, vă rog să-mi spuneti de ce nu pot face schimb cu itemii soricel neon , pisică neon si urs neon.
    Vă multumesc
     
    MicuNicu, -katnik-, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
    MicuNicu, -katnik-, x3qthr și alți 5 apreciază asta.
  18. jeniurechean

    jeniurechean Expert forum

  19. junejolie

    junejolie Începător forum

    buna dinmineata,am si eu o nelamurire daca nu pot face rost de adapost de broaște testoase la schimb nu se pot cere,am upgrade -uri,deci nu le pot folosi.Deci de unde pot cumpara sau face rost?Multumesc
     
    paulici_01, in.the.rain, raisa2005 și alți 6 apreciază asta.
  20. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Buna. Le poti cumpara pe GG de la magazinul de cumparaturi, sectia animale..in stinga jos dai clik pe cosulet.
     
    paulici_01, in.the.rain, marcela_f69 și alți 6 apreciază asta.