Dăruiește și comercializează - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 28 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. melizanda10

    melizanda10 Novice forum

    Buna seara, am si eu o intrebare: daca am avut o statie de colectare pene rosie pusa ca oferta la schimb pt un iaz de crapi rosu, nu o primesc inapoi in inventar daca eventul s-a terminat si oferta n-a fost luata de nimeni? Sau am pierdut-o de tot...? :(
    Multumesc frumos
     
    SOSYGMA și donnadmn apreciază asta.
  2. danet28

    danet28 Începător forum

    buna seara. am pus o oferta de arbore de sare xxl pentru mana lui budha si unul pentru mosmon japonez. eventul e gata iar in inventarul meu nu apar nici arborii de sare xxl nici mana lui budha si mosmon japonez. daca schimbul nu s-a facut as vrea sa-mi recuperez arborii de sare . cum fac ? multumesc
     
    donnadmn și melizanda10 apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ofertele pentru schimburi nu s-au pierdut. Vor reveni in inventarul vostru, daca schimbul nu s-a efectuat, dar trebuie sa aveti putintica rabdare.
    :)
     
    donnadmn, matusam, EVE.violetta și alți 2 apreciază asta.
  4. melizanda10

    melizanda10 Novice forum

    Multumeeeeeeesc frumos pentru raspuns! :)
     
    donnadmn și H3ra apreciază asta.
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cu placereeeeeeeeeeeeee!!! :D
    Facem spam la ora asta? :oops:
     
    donnadmn, SOSYGMA, matusam și alți 4 apreciază asta.
  6. cristy30firefighter

    cristy30firefighter Scriitor activ

    cel mai frumos event e acesta Daruieste si comercializeaza!!!! am dori sa fie mai des daca se poate. felicitari echipei farmerama si domnului Varun
     
    donnadmn, _Chihuahua_, mixat și alți 4 apreciază asta.
  7. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Un event minunat, prin schimburi am obtinut foarte multe. Exista oameni care mi-au daruit din suflet _chiuhaua_, adriana_eu, si o buna vecina care nu este pe forum rocop. Desi ofertele mele de daruri nu au fost performante, am reusit sa fac cateva pentru cei care le-au solicitat. Felicitari echipei!
     
    rocop, donnadmn, adriana_eu și alți 9 apreciază asta.
  8. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Buna ziua!Am urmarit aceasta editie a eventului cu interes...nu mi-am dorit prea multe lucruri...in linii mari am tot ce-mi doresc la ferma, si ce nu am....voi avea probabil..in timp.Ce m-a bucurat mult? Faptul ca mi-am dat seama ca aceasta lume mai are o sansa, ca ne indreptam in sfarsit intr-o directie buna...aceea a onoarei, a cinstei, a bucuriei de a darui, a compasiunii si mai ales a bunatatii...Am ramas surprinsa de cate daruri s-au facut..am ramas surprinsa de faptul ca au disparut ,,teparii'' si chiar daca cineva scria un pic sarcastic: ,,se vede dupa numarul mic de pagini din tema de schimburi, cat interes mai prezinta eventul'', eu cred ca nu conteaza cantitatea ci calitatea! Multumesc mult celor care m-au surprins...celor care mi-au daruit...si mai ales celor care fara sa ne stim prea bine au dorit sa-mi daruiasca ceea ce nu aveam, dar din pacate nu s-a putut! Faptul ca au dorit, s-au gandit, pentru mine a fost ca si cum deja am acele lucruri! Va multumesc!
     
  9. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua. La fel ca si Sirena11 am fost si eu surpinsa de generozitatea unor oameni care nu se cunosc. Stiu ca e doar un joc, dar pana la urma (mai ales sub umbrela anonimatului) oamenii se comporta asa cum sunt in realitate. Si faptul ca mai exista generozitate, altruism ma face sa cred/sper ca totusi mai exista Oameni. Nu vreau sa sune patetic. Le multumesc inca o data celor care mi-au facut bucurii!
     
    pisitani, Wing0797, adriana_eu și alți 11 apreciază asta.
  10. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Bună seara! Vă deranjez întrebând dacă moara de confecții și adăpostul de țestoase pot fi schimbate (dăruite) la această ediție! Scuze.... nu am încă 4 luni de joc, nu știu să verific, deci am nevoie de ajutor...
     
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Adapostul de testoase nu are o vechime in joc mai mare de 4 luni, deci va putea fi daruit sau schimbat abia la editia urmatoare a evenimentului. Cat priveste Moara de confectii, fiind o extindere atelier, ar trebui sa poata fi daruita sau schimbata. Va trebui sa aiba extinderea atelier in Inventar, nu pe teren.
     
    matusam, EVE.violetta și donnadmn apreciază asta.
  12. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Mulțumesc din suflet pt promptitudine și răspuns! O seară minunată îți doresc!
     
    matusam, EVE.violetta și donnadmn apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Cofeina circula fluent, deci prompt. Te-am sters eu o data, dar a meritat.:D Te-ai descurcat pana la urma sa postezi in tema de discutii. Bravos! Sa ai o noapte linistita si bucuria de a juca Farmerama.
     
  14. SOSYGMA

    SOSYGMA Profesionist forum

    Bucuria este! Trăiască cofeina ta...

    Edit (Chronos): na, ca am dat "like" la o postare cu o cacofonie. Sa nu se mai intample:D (acum nu stiu daca vorbeam cu tine sau cu mine). Pana ma dumiresc eu, iti doresc un somn odihnitor, fie el si pe tastatura.:D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Iun 2015
    donnadmn, rocop, matusam și alți 3 apreciază asta.
  15. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Buna seara;moara de confectii nu se poate darui;nu stiu daca este vreo problema tehnica sau nu dar am incercat sa o daruiesc eu si nici macar nu apare in inventar....cam straniu...
     
    donnadmn apreciază asta.
  16. nicoleta_89

    nicoleta_89 De-al casei

    daca nu apare...nu se poate darui
     
  17. -AdyM-

    -AdyM- Novice forum

    Regele castana mai poate fi schimbat?
     
    donnadmn apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu. Nu ar fi trebuit sa poata fi schimbat nici data trecuta, insa acum chiar nu poate fi schimbat/daruit.
     
    donnadmn, SOSYGMA și nicoleta_89 apreciază asta.
  19. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    ornitoringul se poate schimba?
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  20. ghiusmihaela

    ghiusmihaela Începător forum

    Buna ziua va rog sa imi ziceti cate licente de schimb se dau pe zi?va multumesc.