Feedback Din toată inima - Sf. Valentin 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 13 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 21 Feb 2017.
  1. Îmi place

    217 vot(uri)
    70,9%
  2. Îmi este indiferent

    20 vot(uri)
    6,5%
  3. Nu îmi place

    69 vot(uri)
    22,5%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Adelina40

    Adelina40 Guest

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul „Din toată inima”. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul.

    Multă baftă!
     
    matusam, t_ina_e, deea_rebella și alți 14 apreciază asta.
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Din toata inima spun imi place acest event si abia astept sa inceapa.
    Este sarbatoarea iubirii si ma bucur ca pot sarbatorii la ferma mea alaturi de animalutele mele.
    Toata ferma se va transforma intr-o gradina parfumata dupa plantarea iubiolelor.
    Pisi se pare ca e antrenata bine,asa ca dau fuguta sa ma antrenez si eu putin.
    Felicitari BP.
    Din toata inima ,pentru toti fermierii multa dragoste ,fericire si iubire.
     
    2avon, matusam, t_ina_e și alți 27 apreciază asta.
  3. BennyMihai2013

    BennyMihai2013 Scriitor în devenire

    Foarte frumos, imi place !! Este un event foarte usor cu recompense pe masura. Sa speram ca pisi nu este suparata pe noi si ne lasa sa ii depasim scorul 8) De abia astept sa inceapa:inlove: Felicitari BP si salutari fermierilor.
     
    t_ina_e, robert-adila, doinitza1 și alți 9 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    La scurt timp după postarea tutorialului, au fost făcute două modificări. Dropul nu apare de pe terenurile tropicale, iar
    Acum am corectat și două imagini care erau afișate la dimensiuni reduse.
     
    matusam, t_ina_e, robert-adila și alți 12 apreciază asta.
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Foarte frumos! Sa speram ca vom prinde cat mai multe inimioare posibil si ca vom simti un nu știu ce, colea la inimioară, cand Suzy va castiga inima lui conu Vasile si vom culege recompensele.;)
    In rest, va doresc sa simtiti mereu rasaritul alaturi de inimioara preferata si va simtiti iubiţi in fiecare zi!
    Sa aveti bafta in toate![​IMG]
     
    matusam, t_ina_e, robert-adila și alți 25 apreciază asta.
  6. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna ,se arata un event frumos , ne vom indragosti si vom simti fluturasi in stomac :),astept ziua de maine sa ma indragostesc ,felicitari echipei BP,succes tuturor !
     
    t_ina_e, robert-adila, Celeste99 și alți 12 apreciază asta.
  7. ghinduta22

    ghinduta22 Începător forum

    un event frumos si relaxant, chiar i-mi place. doresc succes tuturor fermierilor si multumesc echipei pentru frumoasele idei. sa aveti o zi buna.
     
    t_ina_e, robert-adila, Claudia și alți 14 apreciază asta.
  8. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Cine are fluturi in stomac poate folosi cu incredere naftalina, In rest pare a fi un event frumos, SPOR
     
    t_ina_e, robert-adila, murat_anca și alți 28 apreciază asta.
  9. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    Trebuie 1025 de monede stea impartit la minim 18 =56.9 57 de mingi care se obtin din 57*275=15675 iubiole si 57*30=1710inima de piatra (drop) .Si asta de pe trei terenuri . Voua vi se pare un event usor ca mie nu .
     
    t_ina_e, gradinar70, robert-adila și alți 16 apreciază asta.
  10. dadan

    dadan Împărat forum

    Mda,iarasi avantajati cei cu howie...E prea mult pentru mine asa ca nu voi lua vrejul,ma voi rezuma doar la pomi si adaposturi.Bafta tuturor!
     
    dulcica1970, matusam, t_ina_e și alți 17 apreciază asta.
  11. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Chiar e un event dificil avand in vedere cantitatile de plante si drop necesare. Calculele coboduzei sunt corecte daca vrei doar linia de vrej. Daca vrei si altceva se schimba socoteala... Eu o sa fac ce pot si in ultima zi ma duc la shopping.
     
    dulcica1970, t_ina_e, Claudia și alți 13 apreciază asta.
  12. deea_sarpe

    deea_sarpe Junior Expert

    un event interesant acum sa vedem cu iese dropul.....
     
    matusam, t_ina_e, robert-adila și alți 13 apreciază asta.
  13. stefania6262

    stefania6262 Scriitor activ

    Buna,un event f. frumos ,dar putin cam greu. Spor la munca si mult succes
     
    matusam, t_ina_e, gabriela-roxana și alți 11 apreciază asta.
  14. yocoama

    yocoama General forum

    Event super.Cred ca avem timp suficient sa-l terminam. Au fost alte eventuri mai grele si le-am dat gata dar asta?
    Asa ca la munca dragi fermieri cu toate fortele inainte si fara vaicareli
    Nu uitati ca nu am mai avut un event ca asta cam de mult:D:D:D
     
    matusam, t_ina_e, robert-adila și alți 10 apreciază asta.
  15. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    Salutare,
    Chiar ca-i greu eventul - depinde de drop foarte mult si daca n-avem howie nu cred ca avem sanse sa facem macar linia de vrej. Acum depinde ce vrea fiecare jucator - linia de vrej sau celelalte item-uri, sigur tot nu se poate face fara o "suita"de howie. Vom vedea cand va incepe - poate vom avea o surpriza placuta si vom avea drop si de pe insula - n-ar fi prima data cand se anunta ca drop va fi doar de pe terenurile din ferma si in realitate am avut de pe toate terenurile. Eu unul o sa procedez ca si Dydyana97 - trag tare si la final vad ce cumpar. Sa aveti spor la drop - plantele se fac ele. Poate era buna o oferta 50% la functiile combinei acum...zic si eu.
     
    matusam, t_ina_e, robert-adila și alți 8 apreciază asta.
  16. sandu1961

    sandu1961 Începător forum

    Imi place este un event interesant!
     
    t_ina_e, pinok86, Claudia și alți 4 apreciază asta.
  17. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Un event frumos insa,personal,nu mai am rabdare sa astept ore intregi ca sa recoltez niste plante..multe ore 7.Mai ma gindesc daca il incep.
     
    dulcica1970, matusam, t_ina_e și alți 6 apreciază asta.
  18. victorashi

    victorashi Scriitor în devenire

    un event frumos ,spor la drop si recoltat.
     
    t_ina_e, robert-adila, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  19. 09kis

    09kis Baron forum

    Nu mi se pare linia de vrej atractiva asa ca voi incerca, in limita dropului, sa iau adaposturile(poate pica nevastuica) pomii si itemul cel valoros. Mai vedem dupa ce incepe eventul. Nota o voi da mai tarziu.Bafta sa aveti!
     
    victorashi, t_ina_e, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  20. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Event frumos dar si foarte greu. Drop foarte mult, numai 5 plante de inceput....pe numai trei terenuri!
     
    victorashi, matusam, t_ina_e și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.