Feedback Distracție cu hamsteri Splish Splash

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 30 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 9 Iul 2020.
  1. Îmi place

    11,2%
  2. Mi-e indiferent

    3,9%
  3. Nu-mi place

    84,9%
  1. mara2005

    mara2005 Novice forum

    Nu am votat, dar cred cu siguranta ca votul va fi negativ. Sunt multe de spus pe langa ceea ce ai spus . Astept sa vad daca incepe BB, mai am de terminat ultima misiune sa iau linia de vrej. Vom vedea. Zi frumoasa!
     
    -katnik-, paulici_01, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  2. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Buna dimineata.
    Vot negativ pt event, avand in vedere cerintele (cat pt 2 eventuri) , comparativ cu recumpensele (cam pt 1/2 event).
    Personal, nu apreciez faptul ca se dau puncte sezon, deoarece NU fac sezoanele, recompensele fiind valoric mult sub nivelul cerintelor.
    Reactiile userilor cu privire la BB, le gasiti in tema de discutii Reproducerea animalelor.
    Deocamdata, nici un raspuns la ele, dar vom vedea daca e eroare de anunt, sau de activare.
    O zi buna
     
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Final si la mine, vot negativ
     
  4. jasmine_03

    jasmine_03 Locuitor permanent

    Event finalizat, în cele din urmă... Trebuie să recunosc că mi-a fost tare greu să mă decid dacă îl fac sau nu, deoarece raportul dintre recompense și investiții e tare dezechilibrat:cry: . Cu toate acestea, nu m-am putut abține și... am luat linia de vrej.
    Eventul ăsta a fost ca un moment din viața reală: răsplata nu e întotdeauna pe măsura efortului depus.
    Numai bine vă doresc, dragi fermieri!
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 5 Iul 2020
  5. bobo2849

    bobo2849 Novice forum

    Nu stiu ce m-a facut sa cheltuiesc atit pentru acest eve. Am reprodus tot ce se putea iar rezultatul a fost foarte slab. Cred ca o sa ramin iar aproape de final, am la reprodus ultimi hamsteri iar valoarea necesara este de 100000. Alta data o sa le spun pas din start.
     
  6. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Vesti minunate!
    In ultima zi ( din 07 iulie 2020, ora serverului 00:01), avem doua mini-eventuri: Baby boom si Parfumuri de lux!
    Preturile in piata au scazut vertiginos si te indeamna la finalizarea eventului.
    Super! ;)
     
    -iulia1992-, -katnik-, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  7. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Extrem de costisitor event,iar rasplata nici pe departe pe masura. Iar baby-boom foarte zgarcit. Nici un rezultat neasteptat. Eu m-am oprit, renuntant la ultimele 2 sarcini, linia de vrej fiind complet inutila. Adapostul roz ar fi fost dragut, dar oricum am atatea care stau nefolosite in inventar.
     
    mara62, -iulia1992-, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  8. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Mai bine luam cu septel adaposturi portocalii, tot 2 hamsteri rezulta (fata de rosu), doar timpul ceva mai mare, totusi cu chltuieli mai mici. SPOR
     
    mara62, -iulia1992-, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  9. traian1971

    traian1971 Analist forum

    si eu m-am oprit la ultimul cadou,de unde un milion valoare septel?
     
    mara62, -iulia1992-, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  10. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Eu m-am oprit...de la inceput...Am facut vreo 50 de reproduceri de hamsteri,am vazut ca Baby Boom este zgircit si nu iau decit rase inferioare,imediat urmatoarea rasa,am analizat si am spus "nu-l fac".Am facut hamsteri si am vindut la piata,am vindut seifuri si mi-am mai terminat din misiunile de la cooperativa.Asa am iesit mult mai cistigata decit daca faceam eventul.Nu am cheltuit nici bani,nici SH,nici hamsteri,nici nervi...
     
    Veverita02, mara62, -iulia1992- și alți 13 apreciază asta.
  11. bobo2849

    bobo2849 Novice forum

    Multumesc pentru vestea buna, sper sa-l pot termina miine . Depinde de rezultatul reproducerii. Data viitoare o sa fiu mai atenta.
     
    mara62, donnadmn, jasmine_03 și alți 8 apreciază asta.
  12. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Event finalizat acum pe ultima suta de metri, cu chiu cu vai , multe cerinte , cheltuiala mare. Vot negativ !
     
    mara62, donnadmn, jasmine_03 și alți 8 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cred ca pui intrebarea gresit...Corect ar fi 'de ce'?. La 'de unde' mai poti lucra, cu reproduceri, achizitii, ma rog, dupa posibilitati...La 'de ce' nu se mai adauga nimic...Raman doar premiile alea anuntate, adica vrejul cvasiinutil, cele 60 SH, ad-ul roz si cele 960 puncte de sezon...
    Asa ca si eu m-am oprit tot acolo, as putea finaliza din septel dar nu vad rostul...O sa pun si o poza,un pic mai incolo...
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Iul 2020
    paulici_01, giuly1969, petra2172 și alți 11 apreciază asta.
  14. davidsiirina08

    davidsiirina08 Analist forum

    Si eu m-am oprit tot acolo,am facut un efort sa ma abtin,imi plac eventurile de genul acesta,dar pentru un adapost roz...nu am considerat ca merita.Oricum,hamsterii sunt deja in magazie...pana la un event care eventual sa ofere adapost neon.:p
     
    paulici_01, giuly1969, petra2172 și alți 9 apreciază asta.
  15. celina_amarandei

    celina_amarandei Talent de excepţie

    Mi am tinut promisiunea (fata de mine) si nu am facut acest event, am activat acum cele 72 ore de combina si, atat.Am profitat de fiecare BB si am reprodus hamsteri, pe care ii voi folosi la misiunea de la cooperativa.
     
    paulici_01, giuly1969, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  16. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Vot pozitiv!
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.220 , Bahamarama - lvl.511 .
    Brutar - , Confiturier - ,Spa Bahami - , Florar - ,Alchimist - lvl 5.
    Piata nr.39.
     
    paulici_01, giuly1969, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  17. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Event finalizat pe ultima suta de metri.
    De unde s-a putut, din piata, din adaposturile de pe teren... cu emotii si stress!
    Din orgoliu si ambitie. Pentru ca intotdeauna eventurile de reproducere le finalizam in maxim 2 ore. Si nu putea accepta sa "ma dau batuta".
    Votul? O saptamana a fost pozitiv, intotdeauna votez si munca creatorilor. Astazi... negativ, nu din cauza premiilor slabute sau a costurilor exagerate, ci din a epuizarii nervoase.
     
    paulici_01, -iulia1992-, petra2172 și alți 9 apreciază asta.
  18. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Asa cum am scris, ca o sa ma hotarasc in ultima ora daca donez sau nu acestui event, asa am facut.
    Mi-am frecat mainile, am asteptat o schimbare si nimic.
    Nu am donat nimic la acest event, cu mare parere de rau!
    Am lasat "mandria" deoparte si am iesit cu marfa la piata.
    La sfarsitul acestui event, ma bucur de o suma frumusica in GG stransa din animale, pere, hrana pentru hamsteri.
    Am facut in aceste zile, hrana si hamsteri continuu.
    A meritat!
    Un event antrenant!
    Vot pozitiv pentru contul gras si un mare vot negativ pentru event!
    Felicitari tuturor jucatorilor Farmerama!
     
    paulici_01, jasmine_03, -iulia1992- și alți 10 apreciază asta.
  19. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Vot negativ pentru event. :( Am finalizat doar din pură plictiseală. ;)
    Este grea viata de fermier dar si frumoasa in același timp. :inlove:

    [​IMG]
     
    paulici_01, giuly1969, Criselt și alți 4 apreciază asta.