E-mail ZooMumba cu privire la Farmerama

Discuție în 'Probleme generale' creată de Nemo5343, 3 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Nemo5343

    Nemo5343 Începător forum

    Buna ziua!
    Acum multi ani mi-am facut un cont pe celalalt joc al BigPoint, ZooMumba. Acum cateva zile am primit un e-mail de la ei cu privire la faptul ca jocul acela se va inchide la sfarsitul anului si am primit un cod. In e-mail spune ca daca aveam bifat optiunea de primire newsletter voi primi un cod cu un cadou pentru Farmerama.
    Nu prea stiu exact cum se poate folosi acest cod pentru ca daca il bag in fereastra de joc la coduri promotionale imi spune ca nu este disponibil pentru contul meu. Este un cod de 16 cifre cu niste patru liniute intre ele.
    Stiti cumva unde si cum pot folosi acel cod? Si ce imi da mai exact? Am incercat sa incarc si imaginea cu e-mailul primit dar se pare ca nu ma lasa sa o incarc direct din calculator, sau cel putin nu stiu eu.
    Multumesc anticipat!
     
    Criselt, paulici_01, -katnik- și alți 2 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Jucătorii de Zoomumba au primit coduri care pot fi utilizate după înregistrarea unor noi conturi Farmerama. Oferă diferite articole de joc, dar nu pot fi utilizate pe conturi vechi.
     
    Criselt, paulici_01, -katnik- și alți 4 apreciază asta.