event anulat

Discuție în 'Probleme generale' creată de kris-ana80, 2 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Nu mi se pare corect acest aspect.... am facut drop la inceputul eventului folosind sc si alte beneficii, am activat combina, si toate astea degeaba. Am adunat 523 de cosuri si 800 fasii de hartie....Eu as zice ca ar fi bine ca macar sa nu se piarda degeaba si sa ramana in sura pana la urmatoarea editie.
     
  2. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Cine a achiziționat cos ,cum va fi recompensat?
     
    roliana57, -katnik-, hagi1950 și alți 2 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Necunoscând conținutul pachetului compensatoriu, cum putem trage o concluzie?
    Încă nu s-a luat o decizie, vom anunța când vom afla.
     
    roliana57, -katnik-, adria2 și alți 2 apreciază asta.
  4. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Mulțumesc kO!
     
    roliana57, -katnik- și k0 apreciază asta.
  5. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua!
    Acum am vazut ca s a anuntat pachetul compensatoriu pentru eventul anulat...si am o intrebare...liniile de vrej activate pentru SC, drop de ce nu se iau in calcul sa se reseteze? Cel putin eu asa incep eventurile cu acele linii...acum cum incep eventul fara acele linii :p:p:p...
    Inteleg ca e compensatoriu acel pachet...dar poate unii au investit mai mult decat ce contine acel pachet...
     
    donnadmn, ani.vajai, -katnik- şi o altă persoană apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că este mult mai ușor de spus decât de implementat.
     
    davidsiirina08, pisitani și -katnik- apreciază asta.
  7. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Am intrebat doar , dar din raspunsul tau imi dau seama ca deja se discuta de mult despre aceasta optiune de a nu se mai pierde bonusurile liniilor de vrej...multumesc.
     
    donnadmn, kiri2270, k0 şi o altă persoană apreciază asta.
  8. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Compensatia nu "compenseaza" ceea ce am folosit la event, dar ce se stie de dropul pe care inca il avem in sura? Va ramane pana la urmatoarea editie?
     
    popescudana42 și ani.vajai apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    popescudana42 apreciază asta.
  10. leczeg_laura

    leczeg_laura Mogul forum

    Buna ziua!
    As avea si eu o intrebare ...eu nu am achizitionat cosuri si nici mm nu am folosit,insa am folosit aproape 2.000 super compost pentru a face drop ( 1289 cosulete),sa inteleg ca le-am pierdut ? Multumesc !
     
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Sună a caz special, care nu se poate verifica/rezolva prin script. Serviciul suport este în măsură să verifice și să ia măsuri în asemenea cazuri.
     
  12. leczeg_laura

    leczeg_laura Mogul forum

    Multumesc frumos ! :)
     
    davidsiirina08, k0, donnadmn şi o altă persoană apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.