Farmerama pe telefon

Discuție în 'Probleme generale' creată de geolinam, 13 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. geckofeet666

geckofeet666 Supervizor forum

incercasem si asta....am si re-instalat puffin...si tot nu mergea...pana la urma a mers singur...:)

Criselt, Papy, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  2. geta57

geta57 Scriitor activ

Bună ziua! Poate nu postez unde ar trebui dar mă interesează cum aş putea să joc Farmerama pe telefon? Mulţumesc pt. un eventual răspuns.

-katnik- și Criselt apreciază asta.
  3. nikolae28

nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

Intrebarea ta isi are locul in aceasta tema. Iar raspunsul il gasesti tot aici.

-katnik-, Criselt, Papy şi o altă persoană apreciază asta.
  4. tutica62

tutica62 Avansat

buna ziua !
    cum pot folosi mous-ul pe telefon pentru puffin si nici sa trimit mesaje nu stiu. Daca ma poate ajuta cineva in acest sens

5. tchupy

tchupy Expert forum

Pe latura din stanga jos este o forma ca un trapez cu doua dungi albe. Selectaza acolo si se deschide o bara de unde selectezi mouse-ul sau tastatura.

6. byttaelly

byttaelly Începător forum

Din pacate, browserul puffin pt platforma iOS nu mai este disponibil. Aveti idee cum altfel as putea sa joc de pe iphone, alte browsere sau aplicatie?

-katnik- și Criselt apreciază asta.
  7. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Photon, Cloud Browser, Flash Video Web Browser.

8. Tudy

Tudy De-al casei

Nu pot accesa jocul de pe iphone. Imi spune ca nu am adobe si nu stiu cum sa procedez. Am citit mai sus, dar nu reusesc. Ma poate ajuta cineva cu informatii?

Modificat ultima dată: 21 Oct 2019
    MicuNicu, -katnik-, davidsiirina08 și alți 2 apreciază asta.
  9. Amst3l

Amst3l Profesionist forum

încearcă cu puffin ... la mine merge si pe telefon si pe tableta, sunt android ambele cei adevarat , dar nu vad de ce nu ar merge si pe iOS

MicuNicu, -katnik-, davidsiirina08 și alți 2 apreciază asta.