FarmeramaDesign - Cereri

Discuție în 'Mediatecă' creată de _Agathon_, 22 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Capuccino

    Capuccino Analist forum


    Hihi, azi m-am mai convins de ceva: proverbul "Graba strica treaba" nu se atribuie si tie, oricat de mult ar dura sa faci semnaturile, poate 10 minute sau 2 zile, la fel se frumoase ies. Felicitari pentru realizari si sa te avem mult timp alaturi de noi. Mersi mult, imi plac mult semnatura si avatarul;)
     
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Multumesc pentru aprecieri si urari, ma bucur ca-ti plac. :)
    Si nu le-am lucrat in graba, am "pictat" pe indelete la ele aproximativ 5 ore.:sleepy:
     
    -steaua2009-, EVE.violetta, AMMA72 și alți 4 apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    :(Sa le luam pe rand:
    - in primul rand, orice nerespectare a Regulamentului forumului atrage sanctiune;
    - in al doilea rand, ceea ce doresti tu este foarte greu de realizat :oops:. O imagine cropata(redimensionata) pur si simplu? o_O Imi pare rau, dar este foarte greu asa, fara un text, fara un artificiu decorativ, fara nimic in plus. :eek:

    Glumesc. Iti voi decupa o poza cu nebuloasa dorita, in format asa, simplu, dar voi mai incerca si altceva.
    Sambata, cel tarziu, vor fi gata.

    :)
     
  4. melizanda10

    melizanda10 Novice forum

    Da, sa le luam pe rand:
    - M-ai prins, n-am citit regulamentul pana acum....my bad! :p
    - Chiar m-ai speriat initial cu "e foarte greu de realizat" si incepusem sa ma simt vinovata ca te pun la treaba grea... xD
    Multumesc frumos si de-abia astept si varianta imaginata de tine ;)
     
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    :oops: sa nu mai spui asa ceva...

    Am zis sambata? Am glumiiiiiiiiit!!! xDxDxD
    Imaginile sunt in Galerie, AICI.
     
    _Chihuahua_, EVE.violetta, AMMA72 și alți 4 apreciază asta.
  6. melizanda10

    melizanda10 Novice forum

    Vaaaaaaaaaaai, iti super-multumesc!:inlove: Si da, m-ai convins, arata bine si cu alias-ul meu :p Drept dovada, the winner is lucky number 3levin! xD
    Si n-o sa mai zic ce-am zis, I promise! :)

    Multumeeeeeeeesc inca o data, Agathon!

    (Aga): cu multa placere! :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Feb 2015
  7. ~Tina221994~

    ~Tina221994~ Guest

    Imaginile le regasesti AICI.
     
    EVE.violetta, AMMA72 și matusam apreciază asta.
  8. mariag98

    mariag98 Scriitor activ

    multumesc Tina este foarte frumos. Iti doresc o zi buna.

    Edit (~Tina221994~) Cu mare placere. O zi frumoasa iti doresc si eu, si un weekend cat mai placut.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Feb 2015
    matusam și melizanda10 apreciază asta.
  9. -PePsY-

    -PePsY- De-al casei

    [​IMG]
     
    EVE.violetta, AMMA72, matusam și alți 2 apreciază asta.
  10. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Buna -PePsY-.
    Daca doresti si nu este deja data, sa imi personalizezi si mie prima semnatura. Si daca poti sa-mi faci si un avatar. Mi-a placut foarte mult.
    User-ul meu este -mafia444-.
    Multumesc anticipat.
    La revedere.
     
    EVE.violetta, AMMA72 și matusam apreciază asta.
  11. -PePsY-

    -PePsY- De-al casei

    Vei gasi semnatura AICI. ;)
     
    EVE.violetta, AMMA72 și matusam apreciază asta.
  12. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna Aga,
    Am si eu o rugaminte la tine, este cam repede una dupa alta dar sper sa nu te supar. In sectiunea oracol a completat cineva imaginea care va iesi din puzzle-uri la viitorul event si imi place foarte mult. Imi poti face o semnatura cu aceasta imagine? O vreau putin modificata, adica in locul avionului cu oita vreau sa pui o strutulica-fetita sau pe leagan, si multe inimioare intre ei sau la unul din ei. Te las pe tine sa hotarasti. Iar ca avatar o cutiuta rotunda de cadouri cu capacul dat la o parte din care ies aceleasi inimioare. In speranta ca voi primi acest cadou iti multumesc anticipat. O zi buna.
     
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    "o strutulica".... xDxDxD
    Incerc. :)
     
  14. ~Maestru~farmar~

    ~Maestru~farmar~ Novice forum

    Salut! As vrea si eu o semnatura cu d&c pe fundal sa fie ferma mea [​IMG]
    Si apoi sa scrie Caut: Iteme 1x1 care dau peste 220 PE,ingeri din ceruri canta,cupa de campionarbori de zahar,arbori de oua,arbori de lapte de vaca,arbori de miere,castanii,copaci XXL Baharama si adaposturi XXL sau portocali Baharama
    Ofer:Tot ceea ce vedeti pe fundal (arbori xxl,adaposturi xxl,adaposturi portocali,rosii si roz,adaposturi rare,orice extindere de la atelier plus mult altele printre care si cateva iteme mai rare )
    Nu ezitati sa ma contactati !
     
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cam asa arata ferma ta redusa la dimensiunea unei semnaturi. Esti sigur ca asta vrei?
    maestru-farmar.png
     
  16. DangerFull

    DangerFull Scriitor în devenire

    Salut!As vrea o semnatura care sa aiba o tematica de valentine's day si primavara si un avatar asemanator pe care sa scrie DangerFull..Mersi
     
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Imaginile pentru voi sunt AICI
     
    flaviaungureanu și EVE.violetta apreciază asta.
  18. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Iti multumesc foarte mult pentru fetita mea " strutulica". Si semnatura si avatarul sunt superbe. Este de vis, ma bucur ca un copil. Iti doresc o zi foarte buna, sanatate si spor in toate.

    (Aga): cu multa placere! :)
     
    _Chihuahua_ și _Agathon_ apreciază asta.
  19. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    Buna ziua,
    Daca tot e plin de iubire peste tot...m-am gandit sa ma rog de voi sa-i oferiti Oitei-Zoro un aspect mai ...love is in the air...
    Singura rugaminte este sa nu fie .... prea multa dragoste ...fara animatie si fara lucruri sclipitoare...:oops:
    Va multumesc frumos,duminica frumoasa!
     
  20. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    ok
    :)

    Imaginile sunt AICI.
    O seara placuta!
     
    Modificat ultima dată: 8 Feb 2015