Feedback Fermier Expres - reciclarea arborilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 23 Aug 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

  1. Îmi place

    192 vot(uri)
    77,1%
  2. Mi-e indiferent

    15 vot(uri)
    6,0%
  3. Nu-mi place

    42 vot(uri)
    16,9%
  1. deea4u

    deea4u Analist forum

    Sunt foarte dezamagita de aceasta editie, din 150 arbori misteriosi de bronz nu am obtinut deloc arborele iudei, am mai facut schimb cu inca 219 arbori misteriosi tot de bronz si sper ca de data asta sa am noroc.

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2018
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  2. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Eu m-am saturat de incarcat trenuletul si platit 1MM sa vina inapoi. Din peste 70 de puieti, aur si bronz nici un copac din cei noi. Asa ca renunt. -.-
    Spor celor care mai muncesc la incarcat trenuletul si succes celor care asteapta rezultatele
    :)
     
    ioanagirl94, mara62, misu_mama și alți 18 apreciază asta.
  3. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    La fel si la mine, m-am saturat de atata aleatoriu ! am incercat toate 3 variantele cu peste 150 de puieti in ferma si nici macar o bucata din Arborele Iudei , mai am 22 buc la copt sper sa iasa macar unu ! in baha am facut mult mai putini dar macar mi-a iesit 1 mexican chiparos din 20 de incarcari de aur !
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  4. deea4u

    deea4u Analist forum

    Eu am reusit sa obtin doar 3 arborele iudei din 219 arbori misteriosi.. :)))) in total 369 arbori misteriosi... renunt si eu...
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  5. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Nici la mine nu vor sa iasa pomii noi. M-as fi multumit si cu un Arbore argintiu.
    Bafta tuturor!
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 18 apreciază asta.
  6. amy46

    amy46 Comandant forum

    La mine a iesit arborele iudei,in rest nimic nou,tot ce am primit aveam deja...multa bafta tuturor!!
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  7. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Am facut numai incarcari de aur (10 pt ferma si 10 pt insula) si m-am ales cu un chiparos mexican. Mai este si maine o zi!
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2018
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nici la mine nu este prea darnic aleatoriul..
    Am primit un singur arborele iudei si un singur chiparos mexican; am avut arbori misteriosi de bronz, dar si de aur..
    Speram si la un fagul lui magellon, dar se lasa asteptat...
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 17 apreciază asta.
  9. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    nu au ieșit încă pomii rari ... dar a venit 2 x Arbore Kon-Tiki XL + 1 x Tisă XXL + 1 x Fagul lui Magellon XXL, iar restul neinteresant ... și încă aștept arborele Măr stea îmi lipsește de mult timp
     
    ioanagirl94, mara62, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  10. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Salut.
    Personal incarc trenuletul de cate ori an ocazia (= intru pe joc), folodindu-l la "curatarea" inventarului, adica scap de pomii XL ( dai 4-6, iei inapoi, eventual 1).
    Pacat ca nu se pot "incarca " si pomii din insula.
    De pomii noi, nici vorba, dar e bine ca mai aeiresc inventarul.
    Vot pozitiv si astept cu interes (cu acelasi scop) si o editie pt animalute.
    O duminica placuta.
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  11. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Extrem de slabe rezultatele, artari xxl, carambola si pini in proportie de 95%, pomi care nu au utilitate pentru mine.
    Vot negativ la editia aceasta...
     
    ioanagirl94, mara62, ani.vajai și alți 13 apreciază asta.
  12. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Sunt si eu dezamagita...nimic nou desi am cotizat doar la aur.
     
    ioanagirl94, Papy, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  13. yocoama

    yocoama General forum

    Pot spune ca am avut noroc:am castigat 2 arborele iudei si un chiparos mexican in rest pomi obisnuiti.:D
     
    ioanagirl94, mara62, megastar_58 și alți 16 apreciază asta.
  14. amy46

    amy46 Comandant forum

    Am continuat sa trimit Expresul pana am primit acum si 1 Chiparos mexican si aici ma opresc....am avut noroc sa imi iasa amandoi pomisori....multa bafta tuturor
     
    ioanagirl94, mara62, bobmic50 și alți 15 apreciază asta.
  15. megastar_58

    megastar_58 Scriitor în devenire

    ma alatur si eu la cei dezamagiti,am pus numai aur si nici-un arbore nou,ma multumeam cu unul,dar asta este ,am cumparat si puieti si la fel am primit,ii primesc si pun inapoi in trenulet,far mei este o zi,
    mai sper inca
    o zi placuta
     
    ioanagirl94, mara62, kiri2270 și alți 10 apreciază asta.
  16. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Si eu sint dezamagita,am incarcat la pomi in vagoane,dar s-au intors vagoanele fara noutati,tot ce am primit aveam in inventar,
     
    ioanagirl94, mara62, ani.vajai și alți 11 apreciază asta.
  17. catapen

    catapen De-al casei

    Abia dupa vreo 15 ture cu trenuletul a venit un fag Magellon, credeam ca o sa iau macar un fag, o tisa si un arbore argintiu, greu tare la eventul asta :(. Pana la final mai fac minim 10 ture poate o sa prind tisa xxl si arborele argintiu xxl :)

    Pe insula am luat un yangmei xxl din 4 incercari, acolo nu prea m-a interesat de data asta
     
    ioanagirl94, mara62, kiri2270 și alți 10 apreciază asta.
  18. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    La capitolul reciclari sunt foarte multumita.
    Eu am optat doar pe varianta bronz un sigur arbore XL,aproximativ 10 pe ferma si 10 pe insula.
    pe ferma am obtinut ,arborele Iudei [1],larice,fagul lui Magellon,salcie capreasca,tisa,artari si pe insula chiparos mexican,kon tiki,mar stea,arbore yangmei majoritatea au fost XXL..Mai continui putin sa incarc trenuletul nu prea mai am XL si de XXL nu ma indur sa ii dau.Multa bafta tuturor si o zi frumoasa.
     
    ioanagirl94, mara62, kiri2270 și alți 13 apreciază asta.
  19. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Pot spune ca am avut noroc de aceasta data ... mai bine zis pe jumatate. Pe ferma am primit arborele Iudei din primii 5 pomi. Acum as vrea sa obtin si Chiparosul, poate nu ma parasit totusi norocul.
     
    ioanagirl94, davidsiirina08, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  20. megastar_58

    megastar_58 Scriitor în devenire

    in final am primit un arbore pe ferma-arborele iudei- deci ma declar f. fericita,joc in continuare,am cu ce incarca trenuletul,va doresc mult succes la toti fermierii pasionati de acest joc
     
    ioanagirl94, davidsiirina08, mara62 și alți 5 apreciază asta.