Fermier Express

Discuție în 'Probleme generale' creată de SebyTheFarmer, 27 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. SebyTheFarmer

    SebyTheFarmer Novice forum

    Bună dimineața!
    Am o sesizare. Am oferit aseară trenulețului marfă în valoare de 1.9k, echivalentul a 3 adăposturi și m-am trezit de dimineață să primesc numai 1. Nu mi se pare nici rentabil, iar pe deasupra este puțin absurd, motiv pentru care aș dori să fie sesizată problema, poate, poate, la viitoarele ediții nu vor mai face asta.
    Adică din moment ce am atins suma necesară, de ce mi se mai permite să ”cheltui” fără motiv dacă tot un singur adăpost primesc? Nu am avut timp în weekend să iau parte la mini event, să stau ofer adăposturi și să le primesc la o oră. Ce mă făceam, însă, cum sunt sigur că este cazul unora, dacă aveam de schimbat 10-20 de adăposturi? Intram din oră în oră :)... că altceva în afară de joc nu mai aveam de făcut...
     
    popescudana42 și -iulia1992- apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO


    Se mai întâmplă...
     
    popescudana42, amy46, sandokanlord și alți 2 apreciază asta.