Feedback Foc și pucioasă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 19 Oct 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 26 Oct 2021.
  1. Îmi place

    82,7%
  2. Îmi este indiferent

    7,4%
  3. Nu-mi place

    9,9%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Foc și pucioasă. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Succes!
     
    mara62, tcmxxl1975, SidTheKid și alți 9 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Necesarul este de 10.575 plante de event de pe un singur teren disponibil (aproximativ 18 recolte) si 975 drop, de pe ambele terenuri. Pare lejer.
     
    stiucarul, mara62, matusam și alți 18 apreciază asta.
  3. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Salut,148 drop,sai da bataie!!
     
    stiucarul, mara62, matusam și alți 9 apreciază asta.
  4. enigmatika_31

    enigmatika_31 Începător forum

    Buna,mie nu mi=au aparut plantele
     
    stiucarul, mara62, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  5. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Ai nevoie de o relogare si planta de event se cultiva pe terenul Clar de luna.
     
    stiucarul, mara62, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  6. enigmatika_31

    enigmatika_31 Începător forum

    am facut relogare si stiu ca se planteaza doar acolo...si nimic
     
    stiucarul, mara62, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  7. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu sunt probleme in creditarea plantelor. Curata browser-ul sau incearca altul.
     
    mara62, -iulia1992-, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  8. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Doar sa nu fi facut confuzie intre cele doua terenuri, pentru ca doar pe unul singur se poate planta...
     
    stiucarul, mara62, -iulia1992- și alți 10 apreciază asta.
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Numai 90 drop...Deci,nu fac eventul ptr.ca nu am de unde sa string aproape 1000 drop,mai ales ca am observat la eventul trecut ca,daca puneam cu SC planta cu cel mai mare timp luam foarte putin drop iar daca puneam aceiasi planta fara SC luam mai mult.Nu am timp sa pun fara SC planta ptr drop,deci ma opresc.Spor la drop fermierilor.
     
    stiucarul, davidsiirina08, mara62 și alți 8 apreciază asta.
  10. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    E pacat sa nu il faci. Probail ca de planta de event va iesi mai bine dropul. Si ai doua terenuri la dispozitie. Eu zic sa incerci...
     
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Eu am 67 drop si tot nu mi-e frica ca nu l-as putea termina .
     
  12. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Am inceput si eu numai cu 58 de drop dar cum iese din doua terenuri nici mie nu mi-e frica ca o sa am probleme din cauza lui plus ca mai avem prieteni si vecini pe care ne putem baza.Mult spor tuturor.
     
    stiucarul, davidsiirina08, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  13. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Multumesc ptr incurajari atit tie cit si lui malagambafane si derby 54.Voi incerca..Oricum nu era vorba de frica ca nu-l fac ci de timpul pe care il am la dispozitie sa plantez atitea plante ptr.drop....Spor tuturor..
     
  14. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Final de eveniment.
    [​IMG]
    O zi frumoasa!
     
  15. Adrian

    Adrian Junior Expert

    Deja???:inlove: Felicitari, spune-ne secretul te rugam, ce vrajitorie ai folosit?xD:p
     
  16. Alphers

    Alphers Junior Expert

    de abia am ajuns la jumatatea evenimentului, cu plantele stau bine.. cu dropul din pacate nu :cry:
     
  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

  18. Adrian

    Adrian Junior Expert

    Eu am reusit sa strang doar 2500 plante pana acum folosind chutney de mere. Cum este fizic posibil sa strangeti deja toate plantele de event?:eek: Felicitari celor ce au terminat deja. Daca puteti sa ne oferi niste tips&tricks am fi recunoscatori:inlove: Seara frumoasa si spor la joc.

    PS: Evenimentul in 3 parti combinat cu cel de pescuit, foarte frumos in ansamblu
     
  19. matusam

    matusam Legendă vie

    Multumesc. Nu este un secret pentru nimeni ca Roata norocului, SC, Suzi ajuta foarte mult cand ai resurse. Am consumat cateva zeci de tichete la roata, am obtinut 4 bonusuri de recolta si totul a decurs de la sine.
     
  20. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    da...am vazut postarile...totul pare ok....nu stiu daca voi fi degrevat pe weekend de event dar mai mult ca sigur ca da, asa cum am mai zis eu pe week nu intru decat dimineata, luna aceasta eventurile mi se par mai mult decat super bestiale toate, pentru ca nu sunt implicate terenurile din ferma principala , si in plus, daca nu sunt implicate, din principiu nu consum resurse , nu am folosit luna aceasta decat maxim 100 super compost si ce i drept 1000 suzy(asa este ! dar l am folosit doar pentru a nu avea pe week event pe cap !), dar chiar si asa , am reusit sa strang ceva.....nu am consumat nici ieri super compost desi am avut 2 bonusuri suprapuse de +100%....in fine...mai am o recoltare de plante de event peste 30 minute si sper ca pana la sfarsitul zilei sa l termin si eu....in rest...ce sa zic...vaccinati va si succes
    [​IMG]
    mai prind pana la sfarsitul zilei 2 recoltari si deci sunt in grafic si de data asta....week fara event ...succes
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 22 Oct 2021