Feedback Frappé Olé

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 22 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 30 Noi 2017.
  1. Îmi place

    88,1%
  2. Îmi este indiferent

    3,1%
  3. Nu-mi place

    8,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Frappé Olé. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 13 apreciază asta.
  2. miracol31

    miracol31 Profesionist forum

    Super,event mult succes tuturor;)
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 12 apreciază asta.
  3. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Pare ca va fi ceva frumos :)
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 14 apreciază asta.
  4. aida59

    aida59 Maestru forum

    Mi se pare intortocheat. Dar vom vedea cum vom aduna multe monede stea.Sper sa fie relexant
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 14 apreciază asta.
  5. teona7070

    teona7070 Scriitor în devenire

    Abia astept sa inceapa, chiar daca nu stiu in totalitate ce am de facut. Probabil ca voi intelege mai bine cand o sa inceapa. E ceva nou si e frumos. Succes tuturor!!!
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 13 apreciază asta.
  6. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Din nou voi lua hartia si pix, cu siguranta. Un event cu multe "cotituri". Sper ca la sfarsit gustul frapee-ului sa ne incante si sa nu fie amar.
    Bafta tururor!
     
    victorashi, bmia_maria, -katnik- și alți 16 apreciază asta.
  7. Catiss

    Catiss Scriitor activ

    Nu am inteles inca nimic din tutorial probabil e din cauza ca m-am uitat intai la recompensele de la linia de vrej si vazand acea lada de creitari nu m-am mai putut concentra :D. Sunt tare fericita si abia astept sa inceapa! Multa bafta tuturor!
     
    gabone02, Beaumarchais73, erhea și alți 18 apreciază asta.
  8. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    inca instalator nu am fost,dar voi fi de data asta.cei cu pregatire de inginer ar trebui sa fie in avantaj(desi nu neaparat!)
    la un calcul sumar pt ce imi trebuie mie,adica adaposturile +arborii minune+vrejul+ceva sh+banane aurite=1224 stele,dar calculul nu e definitiv.v-a suferi schimbari in fct de timpul alocat jocului ,de drop etc.
    oricum interesant event,te scoate din amorteala,iti pune neuronii la lucru!!
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 14 apreciază asta.
  9. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    O plansa are 60 de casute? Pe care o sa facem noi diferite trasee?
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 10 apreciază asta.
  10. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Se anunta a fi un event amuzant. Imi plac jocurile de tip 'pipe'. Nota ? 10 cu felicitari !
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 8 apreciază asta.
  11. Shepherd

    Shepherd Guest

    Sunt 10 planşe distincte.În funcţie de ce premii doreşti, poţi alege traseul care te avantajează.
     
    matusam, victorashi, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  12. veve47

    veve47 Conte forum

    Buna ziua, am si eu o mica intrebare. Fraza: "Vor exista 10 planșe de dificultate diferită, pe fiecare trebuind să fie proiectate 1, 2 sau 3 trasee.", inseamna ca trebuie sau e optionala proiectarea a mai multor trasee? Multumesc.
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 9 apreciază asta.
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Fraza e detaliată mai jos în tutorial, la descrierea celor 10 planșe, unele au 1 traseu posibil, altele 2, altele 3. O planșă cu 3 trasee posibile nu va fi finalizată doar cu unul sau două trasee completate.
     
    matusam, victorashi, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  14. veve47

    veve47 Conte forum

    Multumesc frumos, e treaba destula...Asa banuiam si eu dar, ca sa fiu sigura ca am inteles bine.:)
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 9 apreciază asta.
  15. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    Necesarul pentru aceste trasee, sunt doar planta de event, dropul si produsele de la moara?...pare interesant :)
     
    -katnik-, adimiz, dadan și alți 9 apreciază asta.
  16. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Pare foarte intortocheat, am sa am nevoie de ajutor cred;)
    Planta de event cu maturare la 7 ore nu ma avantajeaza deloc, ca nu voi putea culege in pauza de masa, deci nu voi putea avea 2 recolte ziua, si una noaptea....:oops:
     
    -katnik-, adimiz, dadan și alți 11 apreciază asta.
  17. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    pare dragut si interesant aest event ,speram sa nu avem probleme cu dropul ,,, in rest succes si spor la munca,,,
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 9 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Imi placeeee! Avem parte de cei trei "I": inedit, interesant, incitant, si de multe premii attractive. Deja visez la ladita de creitari!
     
    victorashi, -katnik-, adimiz și alți 11 apreciază asta.
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Ma alatur si eu celor ce nu au inteles mare lucru :D
    Dar nu-i bai, sigur ma lamuresc maine, odata cu inceperea event-ului.
    Nota o voi da de pe acum, fiindca imi plac premiile, imi place ce ofera linia de vrej, ca sa nu mai zis ca dau nota 20 pt imaginatie!
    Spor si chef de munca sa fie, ca in rest .... sunt sigura ca vom termina cu totii cu bine si acest event!
     
    victorashi, bmia_maria, -katnik- și alți 14 apreciază asta.
  20. carmen061975

    carmen061975 Scriitor în devenire

    Pare sa fie un event interesant si inedit. Nu am mai avut acest tip de event pana acum. Felicitari BP ! Sa vedem cum ne vom descurca...
     
    miracol31, victorashi, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.