Functiile combinei si fermier premium

Discuție în 'Probleme generale' creată de bubu_byta, 3 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. bubu_byta

bubu_byta Pretendent

buna ziua,asi dori si eu sa stiu cum pot avea functiile combinei mereu .de unde se pot cumpara si daca trebuie sa fiu fermier premium ?

Criselt și donnadmn apreciază asta.
  2. Criselt

Criselt Legendă vie

Pentru "fermier premium" viziteaza Vila Premium din oras (in partea dreapta, in spatele Bancii). Abonamentul combina il cumperi de la Magazinul de accesorii (tot in oras, cladirea cu acoperis rosu din stanga) - service, dar poate e mai bine sa astepti urmatoarea oferta la combina...

3. bubu_byta

bubu_byta Pretendent

Multumesc frumos pt raspuns....voi astepta oferta,dar pe mine ma interesa sa am combina impreuna cu functia premium mereu,doar ca nu stiam cum sa fac,ma gandeam ca exista un pachet cu cele 2,ce se pot cumpara.

4. Cruella

Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

Nu există această posibilitate. Se achiziționează separat.

Criselt, kiri2270, amy46 şi o altă persoană apreciază asta.
  5. geckofeet666

geckofeet666 Supervizor forum

Functiile combinei nu mai includ si procre-o-mat-ul? Intotdeauna cumparam abonament combina si niciodata separat procre-o-matul, iar acum desi mai am peste 200h de combina a trebuit sa-l cumpar separat . S-a schimbat ceva in oferta? :oops:

6. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Nu.
    Alte funcții ale combinei pot fi obținute mai ușor.

Criselt și geckofeet666 apreciază asta.
  7. geckofeet666

geckofeet666 Supervizor forum

multumesc

donnadmn și k0 apreciază asta.