Golful Piraților

Discuție în 'Probleme generale' creată de ~violetflame~, 18 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ~violetflame~

    ~violetflame~ Profesionist forum

    Bună seara!
    Am cumpărat și eu de câteva ori marfă de contrabandă de la Șoricilă, căpitanul piraților din Farmera-ibe. Am mers pe încredere, am zis că e hoț cinstit și i-am dat cât a cerut, dacă a zis ca e marfă la preț redus...;)
    Azi însă face speculă cu parfumurile, deși s-au ieftinit la magazinul de accesorii (din 14 martie). Și nu era o problemă daca spunea că a avut pierderi, că a rămas cu marfă pe stoc, sau că îi trebuie să repare navele – avariate în Marele Vârtej...
    Dar să spună că vinde cu 24% mai ieftin și în realitate să ceară cu cca. 26% mai mult decât la magazin... Data viitoare verific și gramajul, și termenul de valabilitate. xD;)xD

    https://prnt.sc/isy6ut
     
    florinidm, hagitudose, paradis1 și alți 7 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Prețurile noi de la Magazinul de accesorii nu au ajuns încă la Golful Piraților, se va corecta curând.