gologani

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de deluxxdeluxx, 19 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. deluxxdeluxx

    deluxxdeluxx Începător forum

    Mi-au disparut animalele si pomii de pe pasune, pajiste, luminis, gologanii -o suma importanta si mi-a fost luat recoltatorul cu tot ce aveam cupoane. Precizez ca m-am logat si delogat de mai multe ori si acelasi rezultat. Va rog sa ma ajutati.

    PS. Va precizez ca mi-au disparut si toti vecinii, si mi-au disparut toate stelutele,am avut aproximativ 1000 stele.
     
    Modificat ultima dată: 19 Ian 2016
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu credem in fantome.:D Sunt doua posibilitati: ori o problema de browser si este nevoie de o stergere de cache and cookies din browser si apoi un restart la browser si o relogare in joc ori sa incerci alt browser. Mai exista posibilitatea ca cineva sa iti fi accesat contul si a cheltuit toti gologanii, a folosit toate stelutele la Arborele Intelepciunii si a trimis articole din joc pe alt cont pe durata minievenimentului Daruieste si comercializeaza si a sters toti vecinii. Daca prima solutie nu functioneaza, te poti adresa serviciului suport pentru verificari. Totusi cred ca prima solutie este cea posibila.
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.