intrebare itemuri

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de .Raluca06., 23 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. .Raluca06.

.Raluca06. Analist forum

Buna ziua,
    As dori sa intreb daca exista vreo modalitate de stergere a itemurilor decorative.
    Poate nu stiu eu ce rol au acestea... De exemplu mazarea obtinuta la event ma incurca in inventar si nici pe teren nu o folosesc ea nefurnizandu-mi nimic. As dori sa le sterg. Cum o pot face?
    Totodată ma intereseaza daca in viitor va exista posibilitatea de a sorta ce am in inventar si dupa punctele de experienta. Multumesc. O zi buna!

malagambafane și -crokyyy1234- apreciază asta.
  2. Chronos

Chronos Guest

Buna seara! O parcela, un adapost, un pom, stii sa le stergi? Daca da, exact asa faci si pentru stergerea itemilor. Din Inventar nu le poti sterge. Nu stim daca va fi posibila o asemenea sortare dar putem propune dezvoltatorilor.

malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  3. mokka_gabryel

mokka_gabryel Profesionist forum

nu le poti sterge pur si simplu...insa le poti dona,schimba sau Vinde la eventul Daruieste si Comercializeaza.salute8)

malagambafane, donnadmn și dadan apreciază asta.
  4. .Raluca06.

.Raluca06. Analist forum

Multumesc pentru raspunsul prompt. Nu ma refeream cum sa sterg itemurile de pe teren ci din inventar. Pe teren nu le amplasez considerandu-le inutile. Dar mi-ati dat raspunsul deja si va multumesc.

malagambafane și mokka_gabryel apreciază asta.
  5. Chronos

Chronos Guest

Cu mare drag. Lasa itemii acolo in Inventar ca nu cer de mancare si nu se stie cand vreodata va mai fi vreun concurs care va cere decorarea fermei.

O seara frumoasa sa ai.

Inchidem aici, ca sa facem inventarul.;)

soso2169 și malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.