item "foc prietenos"

Discuție în 'Probleme generale' creată de robert1616, 25 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. robert1616

    robert1616 Novice forum

    nu stiu unde, cand s-a obtinut... am cautat in tutorial la itemuri... l-am cautat prin parcuri,pe liniile de vrej ... nu e. am obosit... poate ma ajuta cineva. multumesc!
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  2. Nemo

    Nemo Forum Moderator Team Farmerama RO

    Este tot un item obținut din lada conului Vasile.
     
    paulici_01, giuly1969, gily2019 și alți 5 apreciază asta.
  3. robert1616

    robert1616 Novice forum

    buna ziua! am demolat din parc doi itemi " musuroi frematator" i-am amplasat la coasta naufragiatilor, la unul s-a invartit floricica si a disparut... acum dupa 5/6 ore tot nu e... nici pe teren nici in inventar. am incercat sa scriu la suport si n-am reusit, imi tot spune sa folosesc mai putine caractere... la a 7/8 incercare am scris doar numele itemului... acelas raspuns... multumesc!
     
    Criselt, paulici_01, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu, îți spune că folosești prea puține caractere ;)
     
    Piticot`L, robert1616, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  5. robert1616

    robert1616 Novice forum

    buna ziua! ca sa inchidem patania... a aparut itemul musuroi in parc dar in alt loc decat cel de unde-l demolasem... si intradevar am reusit sa contactez serviciul suport. joaca frumoasa si linistita in continuare pe farmerama!
     
    paulici_01, MicuNicu, Criselt şi o altă persoană apreciază asta.