Itemuri farmerama

Discuție în 'Probleme generale' creată de pisitani, 3 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. 12mela

    12mela Novice forum

    Multumesc mult de tot!Am gasit,am cumparat,totul e ok!!Duminica frumoasa sa ai!!
     
  2. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Din cate am observat, cele 5 itemuri aferente liniei "Sistemul de mentorare" nu pot fi comercializate la D&C. Cum voi putea face rost de ele in situatia asta?
     
    donnadmn, popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ti-ai asumat acest risc in momentul in care nu le-ai achizitionat odata cu linia de nori.
    In acest moment nu avem alte informatii oficiale referitoare la aceste itemuri.
     
    donnadmn, popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  4. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Din pacate, pentru mine a fost o perioada de vreo 6 luni cat timp nu am mai intrat pe joc iar linia de vrej mi-a fost atribuita automat. Concluzia o puteti trage si singur de aici
     
    donnadmn, popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO


    Pe 28 martie cand ai revenit in joc, itemurile erau disponibile impreuna cu linia. :);)
     
    Modificat ultima dată: 1 Iun 2019
    yocoama, donnadmn, popescudana42 și alți 2 apreciază asta.
  6. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Era prima zi in care ma acomodam iar cu jocul si incercam sa imi dau seama ce am ratat pana in acel moment, tarziu am observat ca am o linie de vrej fara itemuri pe ea, dar na...astea-s povesti :). Eu va multumesc frumos pentru raspuns si sper sa mai am ocazia sa fac rost de acele itemuri
     
    donnadmn, davidsiirina08, yocoama și alți 3 apreciază asta.
  7. Arino

    Arino Începător forum

    Buna ! va rog rog sa mi spuneti unde gasesc urmatoarele itemuri pentru lini a de vrej nebunie sub clar de luna 3: Livrare supranaturală, E un trol de peșteră!, Orice item 2x2, Păianjen săltăreț, Portret de efect..multumesc
     
    Criselt apreciază asta.
  8. Nemo

    Nemo Forum Moderator Team Farmerama RO

    Prin accesarea temei Itemuri Framerama, selectand fiecare item in parte, vei afla cum se poate obtine cel pe care il doresti.
    Succes!
     
    Shepherd, _Agathon_, matusam și alți 3 apreciază asta.
  9. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna ziua !

    Intai pui pe teren Misiune impukibila I si apoi, peste el, pe II.
     
    donnadmn și Criselt apreciază asta.