Feedback Izolații

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 7 Mai 2020.
  1. Îmi place

    50,7%
  2. Mi-e indiferent

    5,8%
  3. Nu-mi place

    43,5%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Izolații. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    davidsiirina08, -katnik-, MicuNicu și alți 7 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    E o gluma?!? Doua saptamani de sapat pentru a face vreo 23.000 de plante plus cine stie cat drop pentru un item care da vreo 15 milioane PE apoi devine clasic, un adapost misterios si niste SH??? Incredibil! Pas si vot negativ, bafta celor care se apuca!
     
    rocop, hcnxdz, davidsiirina08 și alți 11 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Frumusel itemul ala, e mai bun decat florile capcana, dar si 2 saptamani de munca pentru el, trebuie 23380 plante de pe un teren + 1371 drop, si destul de multe din sura...Deci cam 1670 plante zilnic...O sa ma straduiesc. Usor nehotarat cu votul, sper sa mai ajute si roata ca altfel capiem... Spor!
     
    davidsiirina08, donnadmn, pinok86 și alți 13 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Imi place eventul in sine dar cu parere de rau nu am sanse sa il fac ..23380 de plante pe un teren cu doar 188 de parcele,fara bonusuri nu imi da sanse sa-l termin...roata mea,a norocului se pare ca este stricata de muuult timp,nici nu stiam ca mai exista bonusuri de recolta plante(acum vreo saptamina am prins un bonus de 200% seara,deci nu m-a ajutat f.mult)iar lazile mele cu bonusuri nu imi dau decit bonus la PE/PET....Deci,daca la fiecare recoltare ramin cu 564 de plante(188 x 4=752 - 188)inseamna ca trebuie sa recoltez de 42 de ori;Da,imi este clar..nu pot sa il fac...observ ca in ultimul timp nu prea mai pot sa termin eventurile,poate ar fi bine sa iau o pauza de la joc de citeva luni,sa imi treaca dezamagirea pe care o simt de fiecare data...Succes fermierilor la plantat..
     
  5. amy46

    amy46 Comandant forum

    eventul tine 15 zile,este suficient sa faci 3 recolte pe zi,daca nu ai timp pt 4 si asa il poti termina...
     
    paulici_01, cadina, Daciana_36 și alți 13 apreciază asta.
  6. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Un event superb! Mai ales itemul acela care ne ofera o duzina de puncte.:D
    15 zile de event numai bune sa il termini.. mai ales daca ai noroc si la roata cu 1 bonus 2... il termini lejer!
    Am pregatite 450 tichete... astept sa inceapa!
     
    paulici_01, donnadmn, yocoama și alți 13 apreciază asta.
  7. branzica25

    branzica25 Avansat

    Abia acuma dupa ce am demolat adaposturile din jungla si le-am mutat pe terenul principal din baharama am vazut eventul si trebuie sa demolez din nou :D e ceva de munca pentru event, dar am sa fac cat reusesc
     
  8. popik70

    popik70 General forum

    Vot negativ. Chiar daca tine 2 saptamani , pt mine , nu merita sa fac acest event. Item-ul da 15 milioane PE in 20 zile , apoi , in functie de nivelul fiecaruia. Roata norocului si la mine e '' stricata '' de f mult timp. Asa ca , spor celor care-l vor face.
     
    paulici_01, -katnik-, hcnxdz și alți 13 apreciază asta.
  9. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Incep cu 202 drop. Spor!
     
    paulici_01, -katnik-, giuly1969 și alți 9 apreciază asta.
  10. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    paulici_01, -katnik-, giuly1969 și alți 10 apreciază asta.
  11. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    188 drop din ixora. S-avem spor!
     
  12. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    amy46 multumesc ptr sfat...nu vreau sa te intreb cit te-ai simti de relaxata sa plantezi 15 zile acelasi lucru,pe acelasi teren,de 3ori /zi..Nu cred ca te-ai simti relaxata...nici eu..din contra...mai bine renunt de la inceput...Spor la treaba.
     
    hcnxdz, paulici_01, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Si eu ce mai postez ?, ca tot aia ar trebui sa spun...
     
    paulici_01, -katnik-, giuly1969 și alți 9 apreciază asta.
  14. Criselt

    Criselt Legendă vie

    ...si eu… la fel! :p
     
  15. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    probabil ne-a iesit acelasi drop pt ca ne-a fost lene, in cazul meu sigur, sa mutam manufacturile si menajeriile. :music::p
     
    paulici_01, -katnik-, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  16. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eu am avut doar Ixora pe terenul principal al insulei, menajerii, manufacturi, pomi si adaposturi am doar in zona Cascadelor.
     
    paulici_01, cadina, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

  18. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    164 sapun parfumat , bafta !
     
    dulcica1970, paulici_01, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cam tarziu raspunsul, dar merita sa spun. Itemul ala o fi clasic dar da 125 PE x nivel/parcela, ceea ce il face cu 25% mai bun decat florile capcana...
    Cred ca o sa fie 'vanat' de multi jucatori itemul, in special de cei care doresc PE si cultiva itemi...
    Pana la urma depinde de ce isi doreste fiecare, mie imi trebuie.
    Merg greu cu plantele, roata ma ignora...
    Spor celor 'rabdatori' la maraton !
     
  20. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    In 2 zile am facut cam atat... Si doar 1 bonus de 200% pentru 12h in prima zi... deci nu e imposibil.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 23 Apr 2020
    mara62, paulici_01, -katnik- și alți 11 apreciază asta.