La mulți ani de Sf. Maria

Discuție în 'Runda de discuții' creată de andrew1997, 8 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    În această zi specială, îti transmit cele mai sincere urări. Să ai o viață plină de lucruri bune iar Sfânta Maria al cărei nume îl porți să te ocrotească mereu. La mulți ani de ziua numelui tău!

    [​IMG]
     
  2. veve47

    veve47 Conte forum

    Tuturor colegilor mei fermieri/moderatori, care astazi isi sarbatoresc ziua numelui, fie ca numele sfant pe care-l poarta sa-i ocroteasca mereu pe ei si pe cei dragi lor (daca au si-n familie sarbatoriti si nu numai) si sa le calauzeasca pasii in viata numai pe calea binelui si frumosului.
    La multi ani de Sf.Maria!
    Cu drag,:)

    veve47

    Mi-a luat-o andrew inainte si nu am vazut, asa ca "tema" mea se poate inchide, multumesc.
     
  3. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Vreau sa urez si eu un sincer : La Multi Ani,tuturor celor care isi sarbatoresc azi ziua !
    Mentionez ca este si ziua mea ! :p
     
  4. Love_RAPID

    Love_RAPID Avansat

    La fel pot zice ca am un derivat din acest nume "Maria". Asa ca e si ziua mea, de nume.
     
    sdelasakin, popescudana42, tudor1966 și alți 9 apreciază asta.
  5. -colonelu-

    -colonelu- Legendă vie

    Tuturor, celor ce-si sarbatoresc astazi onomastica, le urez sa fie sanatosi, fericiti si sa se bucure de toate realizarile intreprinse. La multi ani!
     
  6. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    La multi ani tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua. Le urez multa sanatate, fericire si impliniri. :D
     
    ryuk360., svjek10, sdelasakin și alți 12 apreciază asta.
  7. crystynyka_98

    crystynyka_98 Supervizor forum

    La multi ani, cu sanatate, fericire si impliniri!
     
  8. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Tuturor care azi isi sarbatoresc ziua onomastica le urez multa fericire alaturi de traditionalul...LA MULTI ANI>>>!!!!!!
     
  9. -steaua2009-

    -steaua2009- De-al casei

    Tuturor celor care isi serbeaza fie ziua de nume fie de nastere le urez un sincer LA MULTI ANI, SANATATE, BUCURII, TOT CE ISI DORESC SA LI SE INDEPLINEASCA SI NU IN ULTIMUL RAND SA FIE MEREU ALATURI DE CEI DRAGI SUFLETULUI LOR SI CAND O SA LE FIE MAI RAU SA LE FIE BINE CA ACUM, cand toti ne gandim la fermierii si fermierele noastre.
     
  10. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    La multi ani tuturor ce isi serbeaza astazi ziua de nastere si de nume !
     
    andrew1997, sdelasakin, -colonelu- și alți 7 apreciază asta.
  11. maximm

    maximm Duce forum

    La multi ani plini de bucurii si realizari! Sa ramaneti mereu tineri si plini de viata si sa nu uitati niciodata de farmema!
     
    andrew1997, -crokyyy1234-, tudor1966 și alți 2 apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    De foarte mult timp, un topic onomastic nu a mai beneficiat de atatea postari. Constat surprins in mod placut, faptul ca au fost cateva urari bune. Insa, nu pot sa nu ma intreb, care o fi fost cauza: entuziasmul noului forum sau euforia exagerata a "aprecierilor?". Eh, dar parca nu mai conteaza motivul, ma bucur ca s-au strans cateva vorbe frumoase in acest topic.


    Cu intarziere,


    La multi ani si din partea noastra.

    Sa continue petrecerea, fara sa "cada" curentul.
     
    -.Mydream.-, maximm, andrew1997 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.