Lazi

Discuție în 'Probleme generale' creată de alex5001, 13 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Am deschis acum 4 lazi GG -II ,si am primit 4000 GG ,la 4 lazi GG ,am primit 12100 ,asta inseamna ca niciodata nu vei sti exact ce ,,surpriza te asteapta cand deschizi o lada ,sper ca ti-am fost de ajutor !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Oct 2023
    in.the.rain, MicuNicu și clauliviu apreciază asta.
  2. mishakrmen

    mishakrmen Novice forum

    stiu ca e la ghici ce primesti dar pt 4 lazi gg 2 sa dea 1mil sau 10 mil nu prea e corect, daca fiecare in parte da de la 1000 min pana la 10mil atunci din 3 lazi mi a dat 0 gg

    eu le am deschis odata nu pe rand
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Oct 2023
    MicuNicu, clauliviu și in.the.rain apreciază asta.
  3. Fix-it

    Fix-it Forum Moderator Team Farmerama RO

    Ar fi trebuit să se afișeze 10,003 mil ! Fiind doar 2 zecimale disponibile, gg s-au creditat dar nu au putut fi afișați!
    O să observi comportamentul ăsta de câte ori câștigi mil, se afișează în milioane și nu în gg atunci!


     
  4. geta57

    geta57 Rutinat

    Am câștigat dintr-o ladă un arbore Jumbo al lui Susi Xl dar nu-mi apare în inventar. Am resetat jocul și tot nu vrea să se arate. Ce-i de făcut? S-a pierdut?
     
    MicuNicu, in.the.rain și clauliviu apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Poate s-a confundat. Sunt 3 tipuri de arbori Jumbo care sunt destul de ușor de confundat între ele.
     
  6. Smarannda

    Smarannda Novice forum

    Am primit din 2 lazi animale aurii 1 oaie aurie si o gisca aurie pe care le-am pus in piata la vinzare.Au disparut din piata dar nu am primit banii pentru ele.UNDE AU DISPARUT OARE?
     
    in.the.rain și clauliviu apreciază asta.
  7. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Verifica la piata in tab-ul "Istoria pietei" daca s-au vandut si mai ales cu ce suma le-ai pus la vanzare.
     
    in.the.rain, clauliviu și MicuNicu apreciază asta.
  8. Fix-it

    Fix-it Forum Moderator Team Farmerama RO

    Închidem!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.