Lipsa item !?

Discuție în 'Probleme generale' creată de RADY91, 24 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. RADY91

RADY91 Expert forum

Salutare :)
    Sincer nici nu stiu daca problema mea se incadreaza in acest topic xD

Pe scurt astazi cand am revendicat vrejurile oferite cadou si am mers sa adaug itemele pe ele , am observat ca imi lipseste unul.
    M-am apucat si am cautat itemul in fiecare "colt" al fermei dar pur si simplu nu exista.
    Ma tot gandesc ce so fi intamplat cu el pt ca dupa cum se poate observa nu am lipsit vreo zi din joc deci e clar ca am colectat toate cadourile oferite dea lungul timpului.
    Daca aveti vreo sugestie, as aprecia ajutotul ;)

davidsiirina08, malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  2. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Înseamnă că ar putea fi pe o altă linie de Vrej.

malagambafane apreciază asta.
  3. BorisLara

BorisLara Novice forum

Si mie imi lipsesc doua itemuri, cele din lunile cand am fost in concediu si nu am avut acces la joc. Se pot obtine la eventul „Daruieste si comercializeaza” sau pe alta cale?

malagambafane apreciază asta.
  4. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Deocamdată nu.

5. donnadmn

donnadmn Legendă vie

Buna,
    Cu siguranta le ai pe alte linii, si eu am patit-o, le-am gasit pe linia 19 si 98, iti imaginezi cat am cautat. Bafta!!

6. traian1971

traian1971 Talent de excepţie

craciun fericit!! am si eu o intrebare unde se gaseste itemul fintina pt broaste?

davidsiirina08, donnadmn și Criselt apreciază asta.
  7. Criselt

Criselt Legendă vie

Daca l-ai primit de la Conu' Vasile si nu e in vreun parc, cauta-l cu multa rabdare pe liniile de vrej anterioare asa cum s-a spus mai sus. :p

donnadmn și traian1971 apreciază asta.
  8. RADY91

RADY91 Expert forum

Dupa mai bine de o ora de cautari migaloase l-am gasit intr-un final bine ascuns pe o linie de vrej intre alte iteme xD
    Multumesc tuturor celor care mi-ai raspuns si ca doresc UN CRACIUN FERICIT:)

9. traian1971

traian1971 Talent de excepţie

din pacate cred ca e prima varianta,l-am tot cautat dar nu e,probabil am lipsit nemotivat:mad: