Feedback Lumea ”Clar de Lună”

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 17 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare această caracteristică de joc?

  1. Îmi place

    88,5%
  2. Mi-e indiferent

    3,8%
  3. Nu-mi place

    7,7%
  1. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    evident ca misiunile clar de luna sunt permanente , deci o mare pb cu roata de petrecere , mai degraba ma bazez pe roata normala....nici un bonus de recolta din ... nici nu vreau sa supraestimez.....intre 45 minim si 70 maxim.....rotatii.....nu mi s a mai intamplat.....vorbim de ziua de ieri si azi.....pai numai 25 rotatii am invartit azi.....in fine.....in schimb din lazile de bonusuri primite de la misiunea finalizata am primit un bonus de pomi si unul de plante slot aur....deci pana la inchiderea clar de luna posibil sa obtin si cea de a 2 cutie pocollo....succes
    [​IMG]
     
    paulici_01, goldhe, kiri2270 și alți 9 apreciază asta.
  2. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 5 Iul 2021
    byby78, zyf_laura, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Iar sunt mai lent...M-au prins misiunile astea cu stoc prea mic de stejar sangeriu...Dar o termin pana se inchide "Clar de luna", promit... Si asa e singura misiune de facut pe acolo... Poza:
    [​IMG]
     
    paulici_01, dulcica1970, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  4. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    [​IMG]
     
    paulici_01, dulcica1970, derby54 și alți 11 apreciază asta.
  5. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ultima cutie piccolo de la clar de luna la dospit.....felicitari celor care au terminat si clar de luna.....gata cu noutatile pe 2021 trebuie sa ne refacem stocurile pentru 2022....!!!! numai bine....revin ....din cutia picollo nici nu se putea mai bine....festivalul luminii....acest item este bestial si dupa recoltarile limitate.....deci in final din cele 2 cutii am obtinut un item foarte slab si unul aproape cel mai bun....vanatoare de comori mi se pare mai slab si decat copacul fermecat dar mai bun decat prietenul urs ....succes
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 5 Iul 2021
  6. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Gata misiunile... N-am vrut sa scot de pe teren cele 4 ad-uri de tomata de groaza, am suferit putin cu cel stejar sangeriu... dar m-am descurcat! Poza:
    [​IMG]
     
    zyf_laura, tcmxxl1975, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  7. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna ziua,a gasit cineva arborele de ciuperci luminoase?Daca ,da,poate ne spune si noua pe unde este! Multumesc!
     
    tcmxxl1975, davidsiirina08, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  8. cucu5555

    cucu5555 Novice forum

    Începând cu data de 27 octombrie 2021, ora României 15:00:
     
  9. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    in sfarsit am reusit sa obtin cutia picollo de la singura misiune care o am activa pe clar de luna , imi doresc orice ar fi numai 1x1 sa fie , desi am reperat si aici o mare gherla , ape termale , parca, ofera 1 super compost timp de 15 recoltari dar este mai mica decat prietenul urs, ca sa facem o recapitulare , din 4 cutii picollo obtinute astfel : 2 de la ultimul event incheiat ieri , una de la sezon pe partea de permis si una am uitat de unde o am , tot recenta , am obtinut 1x cantece florale, 1x umbreluta cu puncte , 1x distractie la inot si o mica gherla ...1x ape termale ....asta a fost , acum sa vad ce obtin din cutia obtinuta de la misiune...succes....revin[​IMG]
    din cutia picollo a rezultat floare capcana pentru hamsteri....rasuflu usurat...nu a fost 2x2....Slava Domnului !
     
    Modificat ultima dată: 20 Oct 2021
    Criselt, paulici_01, mariuta48 și alți 8 apreciază asta.
  10. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Nu uitati ca astazi apar noua planta si noul arbore anuntate AICI.
     
    paulici_01, -katnik-, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  11. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Imi place arborele de ciuperca stralucitoare.Sunt curioasa daca isi schimba forma cind ajunge la maturitate..
     
  12. camila560

    camila560 Novice forum

    nu regasesc la plante semintele de iarba stralucitoare
     
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumesc pentru avertizare, ne cunosti "prea bine", dar deja am comis-o... Mai astept 3 h pentru planta, ca intai am plantat altceva si dupa aceea am verificat; pentru copacei stau mai putin ca le voi dedica un arboretum... Macar am avut cu ce-i cumpara!
     
  14. geta57

    geta57 Rutinat

    Am vrut să cumpăr pachetul Fermier nocturn și am observat că nu oferă adăpost de garguie portocaliu cum este specificat în anunț! Unde e greșeala?
     
    paulici_01, -katnik-, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  15. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Greseala este la tastare. E vorba de Groapa de monstri de mazga II: portocalie.
     
    paulici_01, -katnik-, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  16. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    este cea de deasupra la spirite .
     
    in.the.rain, ani.vajai, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Sper sa nu fiu dezamagita de ce obtin din cutia picollo.
    [​IMG]
    Lucram si pentru Povestiri din calatorii poate iese ceva bun din cealalta cutie. Succes tuturor!
     
    in.the.rain, ani.vajai, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  18. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    cam asta a fost si partea interesanta cu misiunea clar de luna, cutia picollo primita, in total 4 azi sa iasa ce o fi numai 1x1 sa fie ....succes
    [​IMG]
     
    in.the.rain, ani.vajai, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  19. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!

    Terenurile Clar de luna vor fi deschise pana in data de 09 noiembrie, ora 15.00. Anuntul a fost actualizat.
    Spor la treaba!
     
    raisa2005, in.the.rain, kameliana59 și alți 10 apreciază asta.
  20. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumim Cruella pentru vesti, ne mai refacem stocurile ca de misiuni am scapat!
    Poza:
    [​IMG]
     
    giuly1969, Cruella, -katnik- și alți 7 apreciază asta.