Magaziile - Temă oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 14 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestui update:

  1. 1

    40,0%
  2. 2

    7,3%
  3. 3

    6,7%
  4. 4

    6,7%
  5. 5

    39,2%
  1. Hasibah

    Hasibah Novice forum

    pai am lvl 20 la legenda vie
     
    deea_rebella, malagambafane și dydyana97 apreciază asta.
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Cu putina rabdare au aparut burghiele,arboretum am terminat,acum am facut primul upgrade la menajerie,la cel de al doilea upgrade necesita 12 burghie electrice si mai am in sura 3 burghie.
     
    dannyelle27, dana-dulce, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  3. valesia37

    valesia37 Novice forum

    Buna,am nevoie de ajutor ,am deblocat statuia ARBORETUM si nu stiu cum sa-mi mut toti pomii in acel loc ,va rog sa ma indrumati ce sa fac .Multumesc.
     
    dana-dulce, popescudana42 și malagambafane apreciază asta.
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Citind tutorialul de // AICI // vei reusi cu siguranta !
     
    dana-dulce, roliana57, EVE.violetta și alți 6 apreciază asta.
  5. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Cu bucurie scriu ca am reusit si eu sa am menajerie II si arboretum I. Au venit burghiele si la mine. Am sa trec frumusetile de constructii la cadourile de sarbatori de la farmerama. Multumesc!
     
    Modificat ultima dată: 7 Dec 2016
  6. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Buna ziua fermieri,
    Eu deja m-am impotmolit in ciocanele de lemn, am facut prima upgradare la menajeria din ferma si din baha, acum mai am 20 de burghie si doar 3 ciocane de lemn. Burghie mai intra dar ciocane nu.
    Solutii, idei ?
     
    donnadmn, davidsiirina08, matusam și alți 3 apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Este simplu, drop, cutii cu scule, linii de vrej. Adica incearca sa obtii cat mai mult drop si cat mai des, sa primesti cutii cu scule, sa faci misiuni la Cooperativa care ofera ca recompensa si cutii cu scule simple, XL sau XXL. Sa nu uiti sa iti culegi linia de vrej care ofera scule, in caz ca o ai. Si cel mai de pret, rabdare si tutun.
     
  8. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Multumesc !
     
    donnadmn, malagambafane, trancesound și alți 2 apreciază asta.
  9. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Buna, eu ma confrunt cu lipsa acuta de lemne, am burghie ,am ciocane de lemn ,am 12 magazii , am up gradat la niv 2 toate manufacturile Si arboretreu ,si 2 menajerii mai am nevoie de 13000 de lemne ptr a up grade la niv 2 Si celelalte 2 menajerii ,,,astept Sa strang lemne .
     
    cp58, naivreasastii, petra2172 și alți 5 apreciază asta.
  10. Norocellys

    Norocellys Scriitor activ

    Buna, ciocanele se pot obtine, relativ, usor. Altoieste-ti irisul la sera. Recomand sa cultivi iris atunci cand nu sunt eventuri, pentru un drop mai mare, si daca ai posibilitatea pe parcele mari cu de toate. Spor!
     
  11. pokerashuxxx

    pokerashuxxx Novice forum

    Buna. Am si eu o intrebare. De unde pot cumpara alta menajerie? Am 2 pe ferma ,dar as mai vrea.Multmesc de ajutor.
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Pentru ferma nu mai poti cumpara dar le poti upgrada pe acelea avute sau poti cumpara pentru terenurile tropicale.
     
    trancesound și malagambafane apreciază asta.
  13. Blonda03

    Blonda03 Începător forum

    de ce nu imi apare burghiul electric in menajerie?
     
    malagambafane apreciază asta.
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Nu prea inteleg la ce te referi.
    Burghiul este drop la recoltarea Magaziilor si il gasesti in Sura la Diverse sau dand click pe Menajerie (rotita) cand incerci sa faci upgrade-ul.
    Daca te referi la misiunile de la Cooperativa, astea nu ofera ca recompensa niciun burghiu, ci doar planuri de constructie.
     
    matusam, donnadmn, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  15. maximus63

    maximus63 Începător forum

    am reusit menajerie II dar nu o vad la adaposturi si nici nu m_am lamurit de mai sus
    ma lumineaza cineva?
     
    malagambafane apreciază asta.
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    roliana57 și malagambafane apreciază asta.
  17. andreeadew

    andreeadew Începător forum

    Buna. Am deblocat menajeria de la Arborele intelepciunii si nu vad unde o gasesc. ma puteti ajuta? va rog frumos
     
    malagambafane apreciază asta.
  18. Bătrânul

    Bătrânul Novice forum

    O gasesti in inventar cand te afli pe unul din terenurile fermei,la categoria animale. De siguranta,efectueaza intai un refresh la joc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  19. adina69

    adina69 Scriitor activ

    Howdi fermieri !

    Magaziile pot fi trimise prin negot in cadrul evenimentului daruieste si comercializeaza? Am intrebat pe cineva, dar nu stie, m-am uitat dar nu am vazut, poate am omis.
     
    malagambafane apreciază asta.
  20. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO