Magaziile - Temă oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 14 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestui update:

  1. 1

    40,0%
  2. 2

    7,3%
  3. 3

    6,7%
  4. 4

    6,7%
  5. 5

    39,2%
  1. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    am cautat si rascautat . am scris si la lupa . nu imi apare nimic . nu stiu ce sa mai fac . am cautat si pe cont zic ca poate am cumparat . am luat tot la rand . si ce sa vezi . sunt pe locul de joaca . am uitat de ele. multumesc din suflet pentru timp alocat
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2023
    vyyo5252, MicuNicu, clauliviu și alți 6 apreciază asta.
  2. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Vezi cum faci si cu magaziile de pe insula!:)
     
    paulici_01, malagambafane, vyyo5252 și alți 4 apreciază asta.
  3. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    xDxD le am gasit . au iesit la inventar acum toata .s am luat si pe cele de pe insula. pot dormi linistita.xDmultumesc de atentie
     
    paulici_01, MicuNicu, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  4. PauL_MC

    PauL_MC Scriitor activ

    Salutare! Încerc să-mi dau seama de unde vine următoarea eroare, am cumpărat astăzi niște Menajerie Baha. Cred că a fost o eroare că am în total 7. Acum nu-mi aduc aminte exact cum am ajuns în posesia lor, doar că acum mi-au luat mamudelele și nu pot să plantez decât 5 din ele.
    p.s. când am zis că nu știu cum am ajuns în posesia lor mă refer, că din ce îmi aduc aminte, una s-a deblocat cu stele nu ? Una cu banane, și puteam să cumpăr până la 5 ? Dar am 7.
    P.s.2, am văzut cum prin căutare că pot avea 7 pe insulă, dar nu pot pune decât 5, la celelalte 2 îmi apare micuțul cu târnacopul și nu le salvează
     
  5. -vladutz98-

    -vladutz98- Scriitor în devenire

    La fel am patit si eu cu una dintre ele. Am scris la serviciul suport si nu mi-au raspuns. In final, am amplasat-o in pasunea salbatica. acolo a mers. Nu a mers in luminis!
     
  6. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    se pare ca doar 5 bucati se poate plasa pe un teren . si nu numai . si cele cu arbori si cele cu manufactura
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu siguranță au răspuns că:
    Ca de obicei, pentru răspunsul de la suport: