Magaziile - Temă oficială de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 14 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă acestui update:

  1. 1

    40,0%
  2. 2

    7,3%
  3. 3

    6,7%
  4. 4

    6,7%
  5. 5

    39,2%
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu se poate folosi.
     
  2. FellyrayGirls

    FellyrayGirls De-al casei

    buna ziua,menajeriile de la nivelul 3 au fugit sau este gresala?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Iun 2016
    malagambafane și popescudana42 apreciază asta.
  3. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    NUsunt menajerii ,sunt doar planuri de constructii ptr menajerii
     
    malagambafane, naivreasastii și donnadmn apreciază asta.
  4. FellyrayGirls

    FellyrayGirls De-al casei

    multumesc de raspuns ,nu citisem bine
     
    malagambafane, naivreasastii și popescudana42 apreciază asta.
  5. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Unde gasesc upgrade la menajerie?
     
    buburuza72, malagambafane și popescudana42 apreciază asta.
  6. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Eu am achizitionat magazia in schimbul stelutelor, astept sa se "coaca" si ma gandesc sa o iau si pe cea cu MM. Avand doua in dotare, sansa de a obtine burghiurile este putin mai mare. In ceea ce priveste misiunea de la cooperativa, am efectuat totul mai putin misiunea diamant de la prima cerinta. M-am gandit sa nu ma grabesc sa finalizez si ultima cerinta ci sa profit de preturile uriase la septel, sa-mi umplu chimirul.:p
    Design -ul este super, functionalitatea la fel, deci merita , din punctul meu de vedere calificativul 5.

    P.S. Imi place si faptul ca atunci cand accesez inventarul, in dreptul fiecarui adapost sau atelier apare si cantitatea de hrana de care dispun. Super.
     
    Modificat ultima dată: 16 Iun 2016
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Intri in meniul Menajeriei, dai click pe butonul Obtine mai multe sloturi si iti va aparea necesarul de scule pentru upgrade. Cand le ai, poti face upgrade.
     
  8. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna seara ! Am terminat misiunea Menajeria 1 la cooperativa. Eu cred ca a meritat ! Am luat peste 5.000.000 GG, peste 8.500.000 PE si 60 superhrana. Este adevarat ca am cam renuntat la niste animalute insa daca le vindeam la piata luam doar GG, nu si PE. Ca sa-mi recuperez animalele cat de cat, am renuntat la ceva parcele pentru plante si am pus pe teren mai multe adaposturi neon, rosii si oranj, plus ca am luat cu stelute o Menajerie. Acord nota 5 acestei misiuni. O noapte racoroasa va doresc, la noi la mare este cumplit de cald !
     
    matusam, -elenaion49-, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    mersi mult!
     
  10. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna seara,
    Superba magazia si ca utiliate si ca design. Nota 10 pentru implementarea ei. Dupa ceva ani de cand zac in inventar am scos si eu adaposturile roz si le-am bagat in magazie. Acum chiar merita cresterea animalutelor (cel putin a unora dintre ele). Eu am pus 4 adaposturi roz de lilieci. Nu e rau deloc, 12 lilieci si 1500 PE/15 ore e bine spun eu. Nu stiu cum va fi cu dropul de burghie, sper sa nu o fac pe cea orange in 2017. De a doua inca nu ma indur sa o cumpar dar mai vedem. Am asteptat sa o pun in functiune pentru a da o nota si ... chiar merita nota 10 (5).
    O seara frumoasa sa aveti, cu respect ...
     
  11. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Intrebare,
    Menajeria disponibila pentru MM, va fi disponibila tot timpul (pana strangem ceva MM disponibile), sau este limitata in timp?
    Multumesc!
     
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Va fi disponibila tot timpul dar o vei putea cumpara doar o data.
     
  13. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Eu am inceput misiunea Menajeria si a meritat efortul.
    1- misiune am terminat prima si a doua sarcina si cea de a treia sarcina o finalizez cu septeluri.
    2-misiune am terminat toate cele trei sarcini.
    3-misiune am terminat toate cele trei sarcini.
    Foarte multumita de recompensele primite GG,PE si SH.
     
    Modificat ultima dată: 16 Iun 2016
    mokka_gabryel, Ambra., malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  14. bulgi

    bulgi Scriitor activ

    Felicitari pt aceasta implementare,sunt siugura ca pe viitor vor veni si imbunatatiri,nota 5 pt ingeniozitate
     
    popescudana42, Ambra., malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  15. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Multumesc frumos,
    E totce-mi trebuie.
    Am pus deja una pe teren, am facut misiunea, astept cu nerabdare bormasinile si pana atunci incep sa strang MM cu spor.

    O seara cat mai placuta!
     
    Modificat ultima dată: 18 Iun 2016
    popescudana42, Ambra., malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  16. dlacra

    dlacra Novice forum

    Buna ziua,
    Daca facem misiune de la cooperativa Menajeria , fara sa o achizitionam de la copac cu stelute ( neavand stelutele necesare ) cand achizitionam mai e valabila misiunea terminata ?
     
    malagambafane, dadan și popescudana42 apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Da, este valabila misiunea terminata, nu se pierde nimic.
     
    malagambafane, dadan și popescudana42 apreciază asta.
  18. dlacra

    dlacra Novice forum

    Multumesc !
     
    malagambafane, popescudana42 și Chronos apreciază asta.
  19. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Salutare!
    Am o mica problema, mai degraba vizuala decat tehnica, cu noile mele menajerii: sunt permanent murdare xD Functioneaza normal, pot hrani si adapa animalele, le recoltez normal, dar, oricat as curata gunoiul, daca parasesc terenul pe care se afla, cand ma intorc imi arata ca necesita curatenie.
    Am sters cache&cookies din flash player si din browser; am dat refresh-uri, am iesit din joc si relogat.
    Ma puteti sfatui ce ar mai fi de facut? Mai are cineva aceasta problema?
     
    Modificat ultima dată: 17 Iun 2016
  20. Camelia36

    Camelia36 Novice forum

    Daca misiunea de la cooperativa a fost floare la ureche (pentru nivelul 91), bormasinile se lasa asteptate...:oops: