Feedback Marele banchet aniversar

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Ian 2022.
  1. Îmi place

    41,5%
  2. Îmi este indiferent

    9,0%
  3. Nu-mi place

    49,5%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Marele banchet aniversar. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pentru un banchet aniversar, nu-i foarte WAW !. O sa-l facem din inertie. SPOR
     
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Necesarul de plante pentru 242 produse de event (245-3 cadou) - strict pentru linia de vrej este de:
    23.232 flori de tort
    1.452 cutii de briose
     
  4. aida59

    aida59 Maestru forum

    acest tip de joc nu l-am prea inteles niciodata. Mi se pare greu de mutata si lipit petice sau briose. Deci renunt. Imi pare rau dar asta este
     
    evasilyana, -iulia1992-, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Totusi nu am gasit informatii la ce ne trebuie spatula de tort?
     
  6. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    [​IMG]
     
  7. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Vot pozitiv pentru vrej... dar la domino nu stiu daca ma pricep, asa ca o sa fac in continuare integrame.
    La mini joculetele astea ma prindeam pe parcurs, sper sa fie la fel.
    Succes tuturor !

    @derby54 Pe parcursul unei runde sunt disponibile până la 5 astfel de schimbări (”remodelări”), 1 gratuit și 4 contra-cost în schimbul unei Spatule de tort pentru fiecare schimbare suplimentară.
     
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mie imi place. Daca e la fel ca la petice o sa alerg dupa monede stea ... Primele cumparaturi : Cutiile Piccolo :)
     
    murat_anca, amy46, -iulia1992- și alți 14 apreciază asta.
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Desi eram nepregatita ptr.event ptr.ca aveam numai adaposturi pe terenuri,mie mi-ar fi placut sa inceapa azi eventul;in 6 zile se facea si dropul..
     
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Imi reconsider si eu pozitia!
    Dat ca nu mai incepe azi, ci maine, mai ca mi-ar placea!
    Pe de alta parte, nu inteleg de ce a fost denumit "Marele banchet aniversar", e un event (placut e drept) dar departe de ce se sugera prin titlu... Iarasi mai pare "reciclat" dintr-un event favorit, il stim cu totii, "Petice fericite"... doar ca o sa cautam petice roz in loc de albastre!
    E mai degraba un event anexa a sezonului, prin numarul de puncte sezon oferite...
    Iar despre cele 2 cutii piccolo, asta a cam fost standardul minimal la alte eventuri din ultima vreme!
    Asa ca raman la indiferent, poate imi schimb votul daca rata de aparitie a peticelor roz e onorabila!
    Nu are rost sa calculam numarul de plante si dropul, eventul e deschis, o sa merg cat imi convin premiile, pacat ca itemii (dubluri) care se pot achizitiona cu monede stea nu sunt in numar nelimitat!
     
  11. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Multumesc mult am citit tutorialul numai in fuga m-a cam speriat comentariile anterioare ca eventul incepe astazi.Mult spor tuturor.
     
  12. popik70

    popik70 General forum

    Pas la acest event. Nici mie nu mi se pare ca este un event wow! Fiind event aniversar ar fi trebuit sa fie ceva spectaculos. Doar aniversam '' ziua de nastere ''. Si premiile lasa de dorit pt un banchet aniversar. Au fost mult mai consistente la Petice fericite.
    Aici planta e de 6 ore , la petice de 4 ore. Drop mai mult la acest event fata de petice. La petice au fost cu 5.000 plante in plus fata de banchet dar si premiile au fost pe masura. Nu este un event nou ci a fost '' copiat '' alt event, care este favorit de multi jucatori.
    Spor la event , tuturor.
     
    murat_anca, amy46, DaNuTz1988 și alți 24 apreciază asta.
  13. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    o sa fac cat pot din acest event voi pune pentru drop crizantema !!
     
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    [​IMG]
    Nu s-ar numi mai degraba Shop aniversar? Nu prea are legatura cu croitoria decat mecanica jocului...
     
    murat_anca, zahara1663, -iulia1992- și alți 13 apreciază asta.
  15. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Ba da, normal. :)
     
    -iulia1992-, paulici_01, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu cred ca renunt...
     
    -iulia1992-, raisa2005, MicuNicu și alți 9 apreciază asta.
  17. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    doar mie nu imi functioneaza jocul?
     
    evasilyana, -iulia1992-, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  18. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    nu reusesc sa culeg de pe teren. Vad ca si altii au probleme
     
    -iulia1992-, MicuNicu, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  19. 2007_Elvi

    2007_Elvi Novice forum

    nici la mine nu merge
     
    -iulia1992-, MicuNicu, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  20. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eu as fi mai curios sa ne spuna cineva care a reusit sa intre si sa planteze pe joc, pe ce browser este.