Masuri de siguranta

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de _Chihuahua_, 4 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    Buna seara,
    Am si eu o mica problema cu un fermier ,,binevoitor,, pe numele sau anialo care insista sub tot felul de pretexte in a afla parola fermei mele.
    In afara faptului ca i-am blocat mesajele si am schimbat parola din una ,,simpla,, in una kilometrica..ce alte masuri se mai pot lua impotriva acestor fermieri ,,prietenosi si binevoitori,,?
    Va multumesc pentru timpul acordat.
    O seara minunata.
     
    AMMA72, matusam și EVE.violetta apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Poti face o sesizare la serviciul suport, dar ar fi indicat sa prezinti si ceva dovezi in sprijinul afirmatiilor. Un bun exemplu ar fi atasarea unor print screen-uri cu mesajele respective. Dar nu aici in forum, ci la serviciul suport.
     
    matusam și EVE.violetta apreciază asta.
  3. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    Iti multumesc frumos pentru raspuns Chronos.
    Voi urma sfatul tau.

    Edit: Revin pentru a-mi exprima recunostinta fata de Echipa de Suport si fata de Echipa de Moderatori deoarece ati raspuns prompt oricaror probleme intampinate de noi.
    In aceasta seara,respir usurata ca s-a pus punct problemei mele.
    Va multumesc.
     
    Modificat ultima dată: 4 Feb 2015
    AMMA72, Stefan]., matusam şi o altă persoană apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Scuze pentru ca am revenit tarzior sa inchid topicul. Ma bucur ca serviciul suport a reusit intr-un fel sau altul sa rezolve problema.

    Noapte buna si linistita!


    Inchidem!
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.