Melodia mea preferată

Discuție în 'Diverse' creată de Wing0797, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Guns N' Roses - You could be mine
    - Sweet child of mine
    - November rain
    De fapt...toate piesele lor!!xD
     
    Modificat ultima dată: 13 Apr 2015
  2. bondarul11

    bondarul11 Talent de excepţie

    Guns N'Roses - Don't Cry
     
    fanMJ, ...anastasia74..., Gogoasa și alți 15 apreciază asta.
  3. Ursoaica

    Ursoaica Mare-maestru forum

    Santana feat. Rob Thomas - Smooth
     
  4. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Indila - Love Story
     
    ...anastasia74..., Sirena11, H3ra și alți 12 apreciază asta.
  5. anutssa_a93

    anutssa_a93 Veteran Forum

    Romeo Santos - Propuesta Indecente xD
     
  6. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Robin Schulz - Sun Goes Down feat. Jasmine Thompson
     
    ~Sunshine, ...anastasia74..., H3ra și alți 12 apreciază asta.
  7. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Trei sud est---Alaturi de ingeri.
     
  8. ardentlove

    ardentlove Talent de excepţie

    Mauro - Buona sera, ciao, ciao
     
    ...anastasia74..., Gogoasa, AMMA72 și alți 11 apreciază asta.
  9. rebela21

    rebela21 Profesionist forum

    Randi-Visator
     
    ...anastasia74..., roliana57, AMMA72 și alți 6 apreciază asta.
  10. H3ra

    H3ra De-al casei

    Flo Rida - GDFR ft. Sage The Gemini and Lookas
     
  11. Denisa123

    Denisa123 Novice forum

    One direction-You and I
    Metalica-Nothing else matters
    Passenger-Holse
    Passenger-Let her go
    Taylor Swift-Shake it off
    Nicu Alifantis-Rrrrock
    Big Bang-Blue
    SuperJunior-Mamacita
    Maroon 5-Sugar
    Bridgit Mendler-Hurricane
    ETC......
    Noi suntem ca un cântec, nu credeţi? Un cântec nu se poate cânta niciodată de la sfârşit spre început. Trebuie să-l cânţi totdeauna îndreptându-te spre sfârşit. Pe parcurs, în timp ce cânţi încă şi muzica te îmbată, îţi dai seama că sfârşitul se apropie totuşi, oricât l-ai amâna. Încerci să lungeşti puţin notele, dar asta nu dă cântecul înapoi, nu reînvie ceea ce a murit din muzică între timp. Amâni doar sfîrşitul. Te încăpăţânezi să nu recunoşti o evidenţă. Că orice cântec are un sfârşit. Oricât ar fi de frumoasă o melodie, vine o clipă când ea e acoperită de tăcere. Când tăcerea e mai puternică decât muzica.
    -Octavian Paler,
     
  12. Gogoasa

    Gogoasa Mare-maestru forum

    Real McCoy - Love Devotion
     
    Ursoaica, ardentlove, -mafia444- și alți 9 apreciază asta.
  13. ...anastasia74...

    ...anastasia74... Expert forum

    Deepcentral - Sus pana la cer
     
    bondarul11, Sirena11, Ambra. și alți 18 apreciază asta.
  14. matusam

    matusam Legendă vie

    Julio Iglesias - Me olvidé de vivir
     
  15. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Sia-chandelier
     
    Sirena11, pisitani, Ambra. și alți 17 apreciază asta.
  16. Wing0797

    Wing0797 Novice forum

    Onerepublic -counting stars
     
    Sirena11, Ambra., Ursoaica și alți 17 apreciază asta.
  17. H3ra

    H3ra De-al casei

    Major Lazer & DJ Snake - Lean On
     
    Sirena11, Ambra., Ursoaica și alți 16 apreciază asta.
  18. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Deepside Deejays - Stay with me tonight
     
    izyyyy, cristianaliliana68, Ambra. și alți 20 apreciază asta.
  19. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Loredana & Nadir - Te iubesc
     
    izyyyy, H3ra, Ambra. și alți 18 apreciază asta.
  20. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Antonia - Jameia
     
    fanMJ, H3ra, pisitani și alți 15 apreciază asta.