Melodia mea preferată

Discuție în 'Diverse' creată de Wing0797, 27 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. deea_rebella

    deea_rebella Rutinat

    Delia Matache - "Doar pentru tine"
     
  2. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    James Blunt - GoodBye My Lover
     
  3. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Otilia - Bilionera
     
  4. rusu.luci

    rusu.luci Locuitor permanent

    Connect-R - Noi Ne Potrivim
     
  5. tweety`

    tweety` Baron forum

    Rag'n Bone Man - Human
     
  6. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Georgian -Closer
     
  7. Hi_Im_King

    Hi_Im_King Scriitor activ

    Deliric x Silent Strike - Maine ft. EM
     
    tudor1966, malagambafane și stoiantudorel apreciază asta.
  8. rusu.stefi

    rusu.stefi Maestru forum

    Fuego melodia „In noaptea de Craciun” Împodobeşte mama bradul
     
    tudor1966, roliana57, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  9. tweety`

    tweety` Baron forum

    Randi - Ochii aia verzi
     
  10. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Andy Grammer - Honey, i'm good (official video)
     
    Modificat ultima dată: 9 Noi 2016
    mimi***, EVE.violetta, stoiantudorel și alți 5 apreciază asta.
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Eros Ramazzotti-Se Bastasse Una Canzone
     
    Ambra., mimi***, EVE.violetta și alți 8 apreciază asta.
  12. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Freddie Mercury - Living on my own
     
    Ambra., mimi***, EVE.violetta și alți 8 apreciază asta.
  13. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    • Roxette - Milk And Toast And Honey
    • R. City Feat. Adam Levine - Locked Away
    • Black - Wonderful Life
    • Timmy T - One More Try
    • Adele - Hello *
    • Eros Ramazzotti - Se Bastasse Una Canzone
    • James Arthur - Impossible
    • Ub40 - Kingston Town
    • George Michael Careless Whisper​



      Timpul nu poate remedia,
      Soaptele imprudente ale unui bun prieten
      Pentru inima si ratiune,
      Ignoranta este buna.
      In adevar nu e nici o mangaiere,
      Durere, este tot ce gasesti.​
      Ar fi trebuit sa stiu mai bine,
      Da…​
      Ma simt atat de nesigur,
      Pentru a-ti lua mana
      Si a te conduce pe ringul de dans,
      Asa cum muzica se stinge,
      Ceva in ochii tai,
      Imi aduce aminte de o perdea de argint,
      Si totul este un trist la revedere!​
      Niciodata nu voi mai dansa,
      Vina, nu-mi lasa pasii sa mentina ritmul.
      Desi, este usor sa ma prefac,
      Stiu ca tu nu esti fraiera.
      Ar fi trebuit sa stiu mai bine,
      Si sa nu te fi inselat.
      Sa irosesc o sansa ce mi-a fost data,
      Deci, n-am sa mai dansez vreodata,
      Asa cum am dansat cu tine.​
      Timpul nu poate vindeca,
      Soaptele imprudente ale unui bun prieten
      Pentru inima si ratiune,
      Ignoranta este buna.
      In adevar nu e nici o mangaiere,
      Durere, este tot ce gasesti.​


     
    Modificat ultima dată: 9 Noi 2016
    Ambra., EVE.violetta, adrianapatran și alți 8 apreciază asta.
  14. deea_rebella

    deea_rebella Rutinat

    MadonnaHung Up
     
    1bebelusa, rusu.stefi, mereu_eu și alți 10 apreciază asta.
  15. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Mihail ” melodiaMă ucide ea
     
    1bebelusa, mereu_eu, rusu.luci și alți 12 apreciază asta.
  16. Degetica13

    Degetica13 Mogul forum

    PEPE Numai iubirea
     
    rusu.luci, Ambra., tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  17. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Nicole Cherry - Cuvintele tale
     
    Ambra., tudor1966, mariuta48 și alți 8 apreciază asta.
  18. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Vunk feat Andra - Numai la doi
    Cand e noapte sau zi, cand sunt mari sau copii

    Cand se jura sau se mint
    Cand e greu sau usor
    Cand le e sau nu dor
    Sau pe pat ei se intind

    Ia-ma de mana si spune-mi ceva, mereu altceva

    Ia-ma de tot de la altcineva


    Noi impartim iubirea numai la doi

    Nu ne intereseaza decat de noi
    Noi impartim iubirea numai la doi
    Si bucuria, si lacrima de inapoi
    Noi impartim iubirea numai la doi

    Si sarutarile lungi si cele mai moi

    Noi impartim iubirea, iubirea la doi
    La alti doi decat noi

    Apropiati sau straini, stele fara lumini

    Ne e teama doar de noi
    Impreuna sau nu, stim ca doar sufletul
    Ne aduce inapoi

    Ia-ma de mana si spune-mi ceva, mereu altceva

    Ia-ma de tot de la altcineva

    Fugi cu mine, nu fugi de mine (nu fugi de mine)

    Fugi cu mine, nu fugi de mine (nu fugi de mine)
    Fugi cu mine, nu fugi de mine!
     
    Ambra., tudor1966, mimi*** și alți 5 apreciază asta.
  19. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Grasu XXL feat AMI - Deja Vu
     
    popescudana42, rusu.luci, Ambra. și alți 9 apreciază asta.
  20. tweety`

    tweety` Baron forum

    Proconsul - Numai una
     
    Ambra., tudor1966, mariuta48 și alți 3 apreciază asta.