Moara turbo

Discuție în 'Probleme generale' creată de cathyrock90, 15 Aug 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Am cumparat moara turbo pentru 2 luni si mm sunt luate dar la moara nu imi apare reducerea de timp
    Multumesc de ajutor
     
    donnadmn, popescudana42 și malagambafane apreciază asta.
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ar trebui sa-ti apara dupa rezolvarea problemei generale, care a cauzat deconectarea de pe joc. Aproape toate actiunile premergatoare erorii nu au fost luate in considerare. Te rog sa mai efectuezi o relogare si sa verifici daca au fost retrase MM sau daca a aparut reducerea. In caz contrar, poti trimite un tichet la Suport pentru verificari. Multumim pentru intelegere.
     
    popescudana42, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  3. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    M-am relogat si degeaba. Cum raportez problema? Unde gasesc suport de verificari?
    Multumesc
     
    popescudana42, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    AICI.
     
    popescudana42, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  5. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Multumesc . Sper sa se rezolve in timp util avand in vedere ca doar o zi este valabila reducerea
     
  6. mara2005

    mara2005 Novice forum

    Am cumparat mai devreme (respectiv 11.15) moara turbo si acum nu o vad activa, dar si mamudelele au disparut. Va rog sa remediati situatia. multumesc
     
    popescudana42 și donnadmn apreciază asta.
  7. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ai citit putin mai sus? Te rog sa timiti un tichet la Suport.
     
    popescudana42, donnadmn și -ciocollate- apreciază asta.
  8. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna ziua! Oferta pentru Moara turbo nu mai este sau am pierdut eu anuntul? Parca asta era perioada din ultima vreme 12-14 ale lunii? Multumesc!
     
    goldhe și donnadmn apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Mai există, dar nu avem anunț încă.
     
    goldhe, donnadmn și mariuta48 apreciază asta.