Nu imi gasesc cupele

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de coju_florin, 2 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. coju_florin

    coju_florin Începător forum

    Buna seara! Nu imi mai gasesc cupele si nici up-grad-urile de la ele. Sunt jucator vechi si le aveam de mult. Am accesat runa Legenda vie de la copac si nu imi gasesc cupele cand apas pe "utilizeaza cupe". Imi deschide Special si acolo nu este nimic. Multumesc!
     
    anomar92 apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Inainte sa iti raspund, te-as intreba daca, asa ca jucator vechi, esti certat cu tema de discutie de la Arborele Intelepciunii? Ca sa introduci cupele in runa respectiva, trebuie sa le demolezi de pe teren si sa revina in inventar, abia apoi le poti introduce in runa Legenda Vie.
     
    donnadmn, edward și giuly1969 apreciază asta.
  3. anomar92

    anomar92 Începător forum

    buna seara si eu m patit acelas lucru . acum cum le mai pot recupera ? sau daca voi livra pana la final ca inca nu facusem toate nivelele iimi vor creste automat in arbore si le voi putea utiliza dupa ?
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Si tu ai patit acelasi lucru, adica ce anume? Va spun eu, nu ati patit nimic.:D:D
    Cand dati click pe runa Legenda Vie, va apare nivelul cumulat al cupelor pe care le aveti amplasate in runa respectiva. De exemplu: daca nivelul cumulat al cupelor este 24 atunci vă va aparea 24/30 (30 fiind nivelul maxim cumulat ce se poate obtine). Cand veti mai obtine upgrade-uri la cupe atunci puteti apasa butonul din runa, buton numit "Utilizeaza cupe" si veti fi directionati catre inventar, unde veti gasi upgrade-ul de la cupa pe care il puteti amplasa in runa Legenda Vie ajungand astfel la 25/30.
     
    donnadmn, Wing0797, marafiz și alți 2 apreciază asta.
  5. coju_florin

    coju_florin Începător forum

    Buna! Nu scriu de obicei pe forum si nu am fost obligat sa ma informez in de-amanunt pana acum. In loc sa ma certi, mai bine m-ai ajuta. Lasand asta la o parte, eu nu am cupele puse nicaieri, pe nicio parcela si nici in inventar. Eu intreb unde le gasesc ca au disparut. Prin urmare nu vad de ce ar fi trebuit sa postez la tema arborelui pentru ca eu nu le aveam puse nicaieri, erau in inventar si au disparut si de acolo.
     
    H3ra apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu cumva ai depus cupele în runa respectivă deja? Nu vezi un layer asemănător cu cel de mai jos?
    Capture.PNG
     
    donnadmn, _Chihuahua_, Wing0797 și alți 2 apreciază asta.
  7. coju_florin

    coju_florin Începător forum

    Buna! Ba da, vad. Asta inseamna ca atunci cand am deblocat runa respectiva, cupele mele s-au dus acolo?
     
    Modificat ultima dată: 2 Ian 2015
    _Chihuahua_ și H3ra apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu s-au dus automat, au fost depuse prin click. Oricum, nu au dispărut.
     
    -ciocollate-, donnadmn, _Chihuahua_ și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.