oferta achizitionare copaci

Discuție în 'Probleme generale' creată de brunhilda, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. brunhilda

    brunhilda Începător forum

    Buna,
    Am achizitionat un pachet copaci de 210 mmd pentru oferta cu ienupar. Dupa obtinerea celor 30 de copaci nu am nici un ienupar.
    Am inteles eu gresit oferta?
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Acel ienupar il primesti in afara celor 30 de pomi misteriosi si il vei regasi in Inventar. Adica, tu cumperi pachetul si primesti in Inventar, la categoria pomi pentru ferma, 30 de arbori misteriosi + 1 ienupar.
     
    donnadmn apreciază asta.
  3. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Buna seara mi-am cumparat un arbore maringa xxl si nu pot sa-l amplasez la Bahamarama,care este cauza ?
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Ne spui si noua de unde l-ai cumparat?
     
  5. arcadie25

    arcadie25 Începător forum

    de la balciul lui renzo
     
  6. Edi_S

    Edi_S Începător forum

    Trebuie sa deblochezi arbore Maringa la templul din Bahamas. Maringa XXL se planteaza peste Maringa simplu.
     
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Moringa XXL luat de la Balciul lui Renzo, se amplaseaza prima data direct pe teren, daca ai acces la pom binenteles. Adica daca ai statuia deblocata. Daca il vei sterge, apoi va trebui intr-adevar amplasat peste un Moringa simplu. Deci, la tine sunt doua situatii posibile: ori nu ai inca acces la Moringa (nu ai statuia deblocata) ori ai incercat sa il amplasezi peste un Moringa simplu.
     
    roliana57 și EVE.violetta apreciază asta.