pachet nepal

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de puiu55, 12 Mai 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. puiu55

    puiu55 Scriitor în devenire

    buna.
    unde gasim pachetul pentru reconstructie nepal?
    merci
     
    SOSYGMA și georg2503 apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Deocamdata, din cauza unor probleme tehnice, oferta nu este inca online. Urmareste te rog Anunturile Oficiale pentru orice noutate aparuta in acest sens.
     
    matusam, EVE.violetta și georg2503 apreciază asta.
  3. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua,
    itemele se pot cumpara si separat?
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  4. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Salutari!
    Nu, se poate achizitiona doar pachetul cu ambele iteme si linia de vrej :)
     
    SOSYGMA, naivreasastii și pisitani apreciază asta.
  5. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    pacat, itemele sunt super, era bine si pachetul si itemele ,
    multumesc
     
  6. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Si mie mi-ar fi placut sa le pot achizitiona si separat :) Cu placere.
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Poti amplasa si itemii pe teren separat. Daca ai timp sa ii culegi si ai PET-uri sau activezi si alte bonusuri, poate fi o afacere buna si separat.
     
    naivreasastii și pisitani apreciază asta.
  8. ancadoina

    ancadoina Avansat

    buna seara daca se putea sa ajutam si prin sms era mai bine nu toti avem carduri ,eu sunt casnica .Imi pare rau
     
  9. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Buna seara! Nu sunt adepta cheltuirii banilor pe jocuri ,dar azi m-am cutremurat la propriu cand am vazut la tv un al doilea cutremur in Nepal! Blocuri care cadeau ca spicele ...7,3 grade pe scara Richter!Dragi jucatori ,haideti sa ne gandim la sufletele de acolo si sa dam 2,25 euro (in jur de 10 lei)pentru ajutorarea lor !Chiar daca nici noi nu traim pe roze , avem un acoperis deasupra capului si pentru asta sa-i multumim Domnului !Nu am stat deloc pe ganduri si am achizitionat pachetul !Faceti si voi la fel !
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Poti achita si cu paysafe card. Aceste paysafe carduri se gasesc la niste automate speciale, aflate in institutii publice, in supermarket, in hypermarket si in alte zone de larg interes si nu implica bancile.
     
  11. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Si eu gandesc asa ancadoina ,poate se face ceva in acest sens ,sa rugam dezvoltatorii sa faca o exceptie
    pentru o cauza nobila daca suntem uniti ,cei ce vrem sa acordam o mana de ajutor acestor sinistrati si cerem
    cat mai multi posibilitatea de achizitie prin sms ,am credinta ca raspunsul va fi pozitiv . DOAMNE AJUTA !
     
    naivreasastii, adriana_eu, SOSYGMA și alți 2 apreciază asta.
  12. ancadoina

    ancadoina Avansat

  13. fl0rian_66

    fl0rian_66 Începător forum

    ar fi bine sa putem achizitiona acest pachet prin sms
     
    naivreasastii, adriana_eu, SOSYGMA și alți 2 apreciază asta.
  14. pedrutu

    pedrutu Scriitor în devenire

    Buna dimineata.
    Sunt de aceeasi parere cu ancadoina si mariucuta, ca daca dezvoltatorii vor gasi o metoda de a se achizitiona pachetul prin SMS, ar fi
    multi useri care l-ar cumpara.
    Dupa mine, nu se pune problema de 10-15 lei, dar multi nu au/stiu sa foloseasca cardurile in valuta.
    Nu uitati ca tot ce stii e simplu, ce nu stii este complicat.
    Propun sa asteptam confirmari/infirmari la aceast aspect in perioada urmatoare din partea dezvoltatorilor.
    O zi buna tuturor.
     
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Dar nu este nevoie de un card in valuta, ci de unul in lei, iar un card paysafe de vei cumpara, tot in moneda noastra platesti pentru el.
     
    matusam, naivreasastii și SOSYGMA apreciază asta.
  16. H3ra

    H3ra De-al casei

    este foarte usor cu un cod paysafe,cred ca ar fi necesar un tutorial cum sa introduca codul paysafe,multi nu stiu ,spun acest lucru deoarece multi fermieri m-au intrebat cum sa procedeze
     
  17. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum


    Dar este simplu ca buna ziua sa il folosesti;cind mergi la banca si vrei sa cumperi un pachet de MM sau orice altceva,dai clik pe oferta care o doresti si iti apare fereastra unde bifezi cu ce vrei sa platesti(daca nu ma insel "plateste cu paysafecard este printre primele),bifezi,dai clik si se deschide fereastra PaySafeCard unde iti cere codul Pin....te duce meniul,mai simplu de atit nu vad.
     
    mytza.mytza.22 și naivreasastii apreciază asta.
  18. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Buna ziua! Si eu mi-as dori sa il putem achizitiona cu sms,la mine de ex paysafecard nu se gasesc usor :(,dar ori cum asta nu e o scuza pt o cauza nobila. Va doresc o zi minunata! Dumnezeu sa ii aba in paza pe cei din Nepal si multumim noi cei care suntem bine si aveam acoperis deasupra capului!
     
    matusam, corra_67, EVE.violetta și alți 3 apreciază asta.
  19. zamolteana

    zamolteana Novice forum

    buna ziua

    ma poate lamuri cineva cum este cu paysafecard daca incarc sa zic de 10 euro si acum am nevoie de 2.25 restul ce se intampla cu el ????
     
  20. X-mod

    X-mod Guest

    Se pastreaza pe card. Il poti folosi alta data. Chiar si in combinatie cu alti bani de pe alte carduri (daca este cazul). :)
     
    _Chihuahua_ și matusam apreciază asta.